Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlgondolom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlgondolom vagy igazam van?

Figyelt kérdés
A párom lement dolgozni tegnap a Balatonra, vagyis hát munka és utána ivászat. Úgy volt, szombatra végez, de már ma sikerült befejezni a munkát. Azt hittem, siet majd haza hozzám, erre bejelentette, hogy lenn van a haverja a nyaralójában, úgyhogy inkább megáll hazafele ott és ott marad éjszakára. Először azt mondtam neki, hogy jól van, érezze jól magát, de aztán elgondolkoztam, hogy alig találkozunk mostanában, mert annyi munkája van, előző hétvégén is legénybúcsún volt, így igazán hazasiethetett volna hozzám, ahelyett, hogy iszik még egy estét. Ezt el is mondtam neki normálisan, mire mondta, hogy pont az előbb hívta ezt a haverját, hogy megy és még mondta is neki, hogy milyen büszke, hogy ilyen barátnője van és most ezt kettétörtem benne. Tényleg hülye voltam? Én 25 vagyok, ő 28.
2017. júl. 7. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Sajnállak, drágám.


Nincs mit mondanom. Majd egyszer készen álltom.

2017. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, viszont ő is hülye valamilyen szinten.
2017. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy is szombatra volt megbeszélve nem? Akkor már az az 1 nap nem számított volna.


Mondd meg neki, hogy bocs, csak már hiányzik neked, de érezze jól magát.


Legközelebb meg gondold át kétszer az ilyen helyzetet. :)

2017. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Ja hülye.
2017. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem igazad van, nekem is rosszul esne, hogy ennyire fontosabb lenne nálam a haverok meg az ivászat. Mert persze, menjen csak el velük néha, nem ezzel van baj, csak ha amúgy is ritkán találkoztok, és fontos vagy neki, akkor elvárható lett volna hohy siessen hozzád. És azért elég gáz, hogy ahelyett hohy kicsit elgondolkodna ezen, még benned kelt bűntudatot, hogy csalódott benned. Ez azért elég mocsok megnyilvánulás volt tőle.
2017. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Itt azt kellett volna, hogy szóljon neked, pattanj vonatra, találka a Balatonnál, majd együtt lógtok a haver nyaralójában 1 napot.
2017. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Milyen képzett manipulátor a pasid. Nem semmi szöveg. 😳
2017. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, ugyan én még nagyon fiatal vagyok (21 éves), de ha valamit már most megtanultam a pasikról, az az, hogy ha valakinek tényleg fontos vagy, amellett sosem kell megkérdőjelezned, hogy tényleg az vagy-e neki. Mert folyamatosan bizonyítja a tetteivel. Viszont, ha mindig mást választ helyetted, ha úgy érzed, nem törődik veled eleget, ha jönnek a kifogások, kimagyarázások, akkor hagyni kell az egészet a francba, mert csak idegeskedni fogsz folyton és általában a megérzések nem szoktak csalni, ergo ilyenkor tényleg arról van szó, hogy nem vagy elég fontos neki - csak mivel te szerelmes vagy belé, úgyis bármit elhiszel.
2017. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!