Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlgondolom? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlgondolom? Vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Egyik nap párom kolleganője felajánlotta a páromnak, hogy aludjon legközelebb nála éjszaka, ha esti műszakből megy majd vissza reggelre a munkahelyére, mert hogy közel van a lakása a munkahelyéhez. Hozzátette, hogy gáz nem lesz, mert az ő párja éjszakás, szóval csak ketten lennének. Szintén hozzáfűzte viccesen, hogy megvan neki a havija, szóval nekem nem lenne okom a féltékenykedésre... a párom természetesen nem élt az ajánlattal, nem fog nála aludni. Viszont így is nagyon berágtam, mert tegnap felmerült a téma, hogy arra a bizonyos kolleganőre eléggé haragszok. A párom félve megkérdezte, hogy ugye ha találkozok vele nem fogok vele úgy beszélni, mintha meg akarnám ölni? Mondom dehogynem. Erre elkezdte bevédeni a lányt, hogy csak kedves akart lenni, ő ilyen, nagyon közvetlen, és nem szeretné, ha tönkremenne a barátsága azzal a kölleganővel, mert szereti hogy a lány állandóan csacsog, be nem áll a szája, kedveli a személyisége miatt. Kéne tartanom valamitől? Vagy túl szigorú vagyok?

2019. febr. 1. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Vihar a biliben.
2019. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a pasi hozzáállása miatt nem éppen vihar a biliben. Addig oké hogy nem élt az ajánlattal, de azért hogy védje, plusz szerinte mosolyogva kéne bájologni (oké, nem konkrétan ezt mondta) a kedves kis kolléganővel, az nálam nincs rendben.
2019. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Tépd meg a k@rvát!
2019. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Én megtépném a hölgyet.
2019. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Nekem fura, hogy a pasid a nőt védi.

Mármint elképzeltem, hogy ha nekem ajánlaná fel valami ellenkező nemű ismerősöm, hogy aludjak nála kettesben, akkor én magam mondanám a páromnak, hogy nem tudom hogy gondolja, és hogy inkább hanyagolni fogom ezek után...

Szóval nem hinném, hogy meg akarna csalni vagy ilyesmi, de furcsa, hogy neki ennyire természetes, hogy valaki rámászik, és nem is tervezi leállítani...

2019. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Akkor helyebítek! Ha a pasid mesélte az ajánlatot akkor vihar a biliben. Miért? Lehet gondolkozni.
2019. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Vissza lett utasítva, be lett számolva róla, ügy lezárva az ő szemszögéből, nem akar belőle balhét, mivel nincs min balhézni.

Én sem örülnék neki, ha xy-t akivel a továbbiakban nekem kell majd dolgoznom, zaklatná, befenyítené, aki hozzám tartozik. Ezzel nem konkrétan őt védem, hanem a saját nyugalmam. Ha szükségét érzed beszélj vele, hogy azért az ilyen ajánlatokat hanyagolja, mert elég gáz, persze normális hangnemben.

32/f

2019. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%
Még jó hogy védi, tök égő egy ilyen féltékeny barátnő, ha nincs is úgy, akkor is felhívja mindkét fél figyelmét egymásra a féltékenykedésével.
2019. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

A párod visszautasította, 1 pont neki.

A nő pasikat hív fel a lakására, amikor nincs otthon a párja, persze, ezt most itt valaki komolyan elhiszi, hogy PUSZTÁN szívjóságból, ugyan már.... Ész megáll. Közvetlen, persze. Én is az vagyok, de akkora ordas sem vagyok, mint a csaj...

Én tartanék, főleg ha ilyen vehemesen védi.

2019. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Kettes vagyok. Én bírlak a válaszaid alapján tisztelt Kalap úr. De sok esetben nem pont a gyanú elterelése miatt beszél valaki arról, akinek - ebben az esetben- a kérdezőnek tartania kéne?

Mondjuk rosszul fogalmaztam, nem a nőtől kell tartani, hisz ha el akarja csábítani apucit akkor nem tudsz vele mit csinálni. Kérdés az, hogy a párod mit gondol. Nem vagyok alpári nő, de egy ilyen kolleginát olyan szívesen kivinném a pusztába mínusz 30-ba meztelen hogy nem igaz.

Mindegy, lényeg a lényeg, hogy én azért résen lennék.

2019. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!