Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 hét után korai lenne együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét után korai lenne együtt aludni a barátommal? 22/L

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2019. febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem korai, ha te nem érzed annak. Az életnek nincsenek szabályai.
2019. febr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Mindenki saját maga érzi korai-e vagy nem.Nem emiatt fog semmitérő ribizlinek nézni vagy igazi értékelhető nőnek.
2019. febr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs szabály. Ahogy jónak látok.
2019. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Akudni akarsz vele v kefelni?

Aludni korai, kefelni meg mar keso:)

2019. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Varj meg vele!

Azert, mert nem is ismered meg. A pasik mindig azt fogjak mondani, hogy tedd ami jol esik, csakhogy a legtobbje leszolja azt a csajt, aki tul hamar adja magat.


Gondolj bele. Ha a kerdesed az lenne, hogy 1 het utan lefekudtem a pasimmal,mind azt mondana, hogy ribizli vagy.


Szexrol sose ferfiakat kerdezz!

2019. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én két hét után aludtam együtt vele, volt valami megmagyarázhatatlan vonzalom kettőnk között. Pedig én aztán nem fekszem le akárkivel, számomra többről szól a szex, mint sima d@gás.

Ráadásul a második randin lefeküdtünk, egyszerűen érezni akartam magamban. Azóta már a férjem :)

2019. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ.

1 hét ismeretség után még idegenek vagytok egymásnak. Ha régebbről ismeritek egymást, és közben közelebb kerültetek egymáshoz, és 1 hete vagytok együtt, akkor nem korai.

Amúgy meg a ti döntésetek.

2019. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem.


(Amúgy szexelni nem csak "egymásnál alvásnál" lehet.)

2019. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Hogy nevezheted barátodnak, amikor csak egy hete jártok??? Nagyon korai, most még előbb meg kellene ismerni alaposabban, mennyire illik hozzád, milyen a gondolkodásmódja, mennyire passzolnak az érdeklődési körötök stb., mennyire szereted, csak utána lehet szexről gondolkodni, előbb sok jó közös programnak kell történnie, utazásoknak, kirándulásoknak, akár mozinak, színháznak, amikor hazakísér. Meg kell adni egy fiúnak, hogy ő próbáljon elérni téged, ne te add magad, szinte kéretlenül, akkor nem is fogsz neki tovább kelleni mint pár hónap, fél év,max. egy év.
2019. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!