Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal együtt vagyunk 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal együtt vagyunk 7 éve és együtt is élünk 3 éve, szerintetek korai lenne összeházasodnunk?

Figyelt kérdés

Megkérte a kezem, de még senkinek sem szóltunk erről, mert annak ellenére, hogy igent mondtam, nem tudjuk mit szólnának hozzá a családtagok. Oké, oké, tudjuk, hogy igazából nekünk kellene ezt eldönteni, de azért. Nem tudom, elég sokat gondolkodtunk. Szeretném, természetesen, hiszen szeretjük egymást és akkor sem akadtak gondok, amikor összeköltöztünk és ezután valószínűleg gyerekről is lehetne szó.

Előre köszi!

(22 éves lány és 24 éves srác)



2017. dec. 2. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Anyagilag hogy álltok? Mindketten dolgoztok és úgy éltek együtt? Mert akkor semmi akadálya.
2017. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő dolgozik most és mellette levelezőn a második diplomáján dolgozik, én pedig diákmunkán vagyok, amíg meg nem kapom a az enyémet, de utána szeretnék én is. :)
2017. dec. 2. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Így szerintem még korai. Mármint...az csak egy papír, meg úgy igazából (és most hős szerelmesek lefognak pontozni...=D) de majd akkor mutatja ki mindenki a foga fehérjét mikor egy kasszán vagytok. Teljesen. Azért a diákmunka nem olyan. Még csak nem is full tuti biztos.
2017. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:/ mondjuk azt, hogy nekem is legyen munkám, mindenképpen meg szerettük volna várni, leginkább azért szeretnénk tisztázni ezt, hogy megérné-e megosztani a többiekkel is.
2017. dec. 2. 15:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a csaladodnak szerintem. Egfognak sértődni, ha kiderül. Az., hogy eljegyzett termmészetesen nem jelenti, hogy azonnal házasodni kell. De egy kis eljegyzési vacsit csinálhattok.
2017. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre csak eljegyzésről van szó, nem?

A házassággal várjátok meg, míg te is dolgozol, éljetek úgy 1 évet eggyütt, és akkor derül ki valójában hogyan működtök eggyütt.


Szerintem nyugodtan szóljatok a családnak, 3 éve eggyütt éltek, nem érintheti őket annyira váratlanul.

2017. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan el lehet mondani,hogy megtörtént a lánykérés.Az lenne a fura,ha ennyi idő alatt ennyi se történt volna,mert akkor már tényleg azt mondanám,hogy elpazarlod rá a legszebb éveidet.De nem ez történt,hanem az van,hogy ő is komolyan gondolja.
2017. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát te 15, ő 17 voltatok, mikor összejöttetek, és még mindig tart. Akkor pedig nagyon szép és komoly, megérett kapcsolatnak tűnik, nem csak egy kamaszkori szerelem, persze részleteket nem írtál, de a leírásod alapján jó a kapcsolat, és minden elismerésem, gratulálok nektek.

Részemről semmi akadálya az esküvőnek, áldásom rátok :D

Na de tényleg, a házasságban nem az életkor a legbefolyasolóbb tényező, hanem a kapcsolat minősége. Egy 7 éves kapcsolat, 3 évnyi együttéléssel szerintem jó alap a házassághoz. Minek húzni az időt, főleg, ha családot is szeretnétek. Hajrá!

N

2017. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönök, köszönünk mindent, mindenkinek! nagyon aranyosak vagytok :) azóta felhívtam a szüleim, (nem egy helyen élünk, de mindenképp elmegyünk hozzájuk!) ahogy Ő is és mindenki nagyon örült neki, hogy ismét léptünk egyet a kapcsolatunkban. kedves 8-as! neked külön köszönöm, hihetetlenül jól esett, amiket írtál és nagyon megmosolyogtattál vele mindkettőnket. néha mi is meglepődünk rajta, hogy milyen kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk és hihetetlenül jó érzés a tudat, hogy ebben a rohanó világban itt vagyunk egymásnak.:) azelőtt nem hittem a szerelemben, ma pedig nem tudnék Nélküle élni.
2017. dec. 2. 17:47
 10/12 anonim ***** válasza:

"Azelőtt nem hittem a szerelemben" - ezen felnevettem 15 éves korod előtt? Én nem is gondolkoztam annyira rajta. :'D

De gratulálok nektek! Én esküvőt csak úgy tudok elképzelni, ha már saját pénzből tudom finanszírozni, de ha nem akartok akkora banzájt, nem is kell sok pénz, úgyhogy hajrá. ;)

Remélem mi is eljutunk majd oda, ahol most ti vagytok. ^^

2017. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!