Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luci21 kérdése:

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem szoktam ilyet csinálni, de egyszerűen kíváncsi vagyok mások véleményére.

Adott egy kolléga, régen együtt voltunk, igazából jól meg is voltunk, de amolyan rosszkor - rossz időben volt, és hát szakítottunk. Utána is jóban voltunk, gyakran összejártunk, párszor utána is lefeküdtünk. Mindezzel nem lenne semmi gond, ha nem derült volna ki, hogy ott a vadi új barátnője, akit ezáltal párszor megcsalt. Feldobtam neki a labdát, hogy próbáljuk meg újra, azt mondta ő nem szeretné és én úgy ahogy elfogadtam, annak ellenére, hogy szeretem.

Azóta eltelt majdnem egy év. Ezalatt az idő alatt olyan igazi se veled, se nélküled kapcsolat alakult ki köztünk. Én próbáltam távol tartani magunkat egymástól, már amennyire egy munkahelyen ez persze lehetséges. Sajnos ő mindig visszaküzdötte magát, én pedig meguntam, hogy feleslegesen törjem magam. Ez kb egy hónapja lehetett, azóta úgy viselkedik, mintha soha nem is szakitottunk volna. Állandóan ölelget, meg hátulról dörgölözik, időnként a falhoz nyom,sőt birkózunk is...

Miközben ott a barátnője, akit állítólag nagyon szeret... Ma kiderült hogy, állítólag megkérte a lány kezét.

Tudom, hogy még mindig fontos vagyok neki, de állítása szerint nem akar tőlem semmit, ami persze a viselkedésén nem látszik.

Szeretem őt, és bár tényleg próbáltam elengedni, egyszerűen nem sikerül.

Szerintetek mégis mi a fene járhat a fejében?



2019. febr. 17. 18:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen pofátlan embernek kéne egy kopasz, aki megtanítja hogy van következmény. Utána már nem szórakozna egy darabig a nőkkel... Láttam ilyen lerendezést, jó volt látni az igazságszolgáltatást. :) Persze nem volt durvaság, de hirtelen elég kicsi lett az illető.
2019. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!