Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Selejt vagyok, de valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejt vagyok, de valamiért nem tudok beletörődni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Olyan sokat szenvedek emiatt, főleg mostanában. Tudom, hogy mennyire szar vagyok, de nem tudok beletörődni. Még valamiért mindig reménykedek abban, hogy valakinek majd hátha bejövök. De már elegem van belőle, mert csak fájdalmat okoz. Mással viszont nem tudom lekötni magamat. Pedig két fajta munkára is jelentkeztem az egyetem mellett (mind a kettőre azért, mert érdekelt és hogy lefoglaljon); az egyik egy kicsit szabadabb projekt az egyetemen a másik meg egy kis cégnél diákmunka; de ezek mellett is szenvedek.


20F


2019. febr. 19. 19:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam ismerkedni éveken át. De mégis mi köze van a szüleinek ehhez?
2019. febr. 19. 21:25
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha selejt lennél, nem vettek volna fel az egyetemre. Inkább ilyen gondolkodásbeli problémát látok. Nem attól leszel értékes, hogy van barátnőd. Majd lesz, mindennek eljön az ideje. Lehet, hogy 5 év múlva. Nekem olyan 31 évesen lett.
2019. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Az, hogy egy jó egyetemre járok, még nem jelent semmit. Attól még ugyan olyan ronda vagyok. Ugyan olyan szar vagyok az ismerkedésben. stb.
2019. febr. 19. 22:32
 14/20 anonim ***** válasza:

Veled agyilag tényleg probléma van. Ki beszélt itt az ismerkedésről? Olvasd már el újra a 8. válaszomat, utána a sajátodat alatta, majd a 10.-et.

KÜLSŐ KISUGÁRZÁS, MAGADRÓL ALKOTOTT NEGATÍV ÉNKÉP!


Óvodás módon levezetem neked:

Próbálj pozitív énképet kialakítani. Hidd el, hogy nem vagy selejt. Szeresd magad. Gondolj magadra pozitívan.

2019. febr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mindketten? Arra írtam, hogy próbáltam úgy ismerkedni, hogy nem foglalkoztam azzal, hogy milyen szar vagyok és úgy sem értem el semmit. Ugyan úgy sikertelen voltam.
2019. febr. 20. 23:26
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha jó egyetemre jársz, akkor okos vagy és tudod mi az a negatív egregor. Az befolyásol téged. Az, hogy ronda vagy, az a sikertelenséged által felerősített hazugság. Küldött nekem itt valaki képet magáról, hogy ronda, de tök átlagos volt, értetlenkedve álltam.... Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.
2019. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem nagyon hiszek az ilyen ezoterikus dolgokban :)
2019. febr. 22. 18:34
 18/20 anonim ***** válasza:

Én nem haragszom, mindenki úgy bassa el az életét, ahogy akarja, de sosem tudhatod, kivel találkozol. Sok sikert!

Egy ezo mókus.

2019. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ahogy már elmondták előttem, először is magad kell elfogadnod olyannak amilyen vagy, nem tökéletes, de a hibáiddal vagy egész. Ahogy haladsz az életedben úgy fogsz változni, erősödni. És tényleg felejtsd el, hogy selejt vagy, szar vagy, ha más mondja neked, akkor is mutasd meg, hogy nem igaz. Még tényleg fiatal vagy és hosszú út áll előtted, ami nem csak örömmel lesz tele, de lesznek akadályok, amiket meg kell lépned. 20 évesen egyáltalán nincs semmi probléma, hogy nincs barátnőd, menj bulizz, kapcsolj ki, élvezd az életet... A gondolataid mindig veled lesznek, de te irányítod őket!!
2019. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tudod én az ilyen pasikat messzire elkerülöm. Beszélgettem már ilyen önsajnálós pasival ő is tolta a ronda vagyok szöveget és max fél órát bírtam vele beszélni annyira unszimpatikus ez a hozzá állás. Fogadd el magad. Ha próbáltad volna akkor sikerült volna. Tudod nem egy és nem is kettő olyan pasi van a környezetemben akik nekem cseppet sem jöttek be de mikor megismertem őket és éreztem azt hogy ők boldogok vidámak és nem sértődnek meg ha egy lány lepattintja őket egyből szimpatikusak lettek. Kedvelem az olyan pasikat akik egy szóval nem olyanok mint te. Plusz 20 éves vagy könyörgöm megérteném a panaszod ha 40 éves lennél de így....Jah és ha megjátszod azt egy lány előtt hogy te elfogadod magad hidd el észre veszik hogy valami nem oké.
2019. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!