Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti megmondanátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megmondanátok a párotoknak, ha szerintetek túl vállalja magát?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy ne hinnék benne, csak egy olyan dologba szeretne belevágni amihez szerintem nincsenek meg a kellő adottságai példaképp mondjuk, hogy énekesnő szeretne lenni, de nincs jó hangja. Én mindenben igyekszem biztosítani, hogy támogatom és nem is arról van szó, hogy nem hiszem el, hogy sikerülne neki, csak tudom, hogy lesznek benne nehézségei. Nem lesz könnyű, nagyon nem és hajlamos arra, hogy ha valami nem sikerül úgy ahogy elképzelte akkor összetörik és feladja. Többször kérdeztem tőle, hogy tényleg ez-e az amit csinálni szeretne, mert elsőre úgy gondoltam csak a pénz miatt csinálná, de azt mondta ezt szerené így igyekszem támogatni. Viszont aggódom is érte, hogy ha nem sikerül neki akkor nagyon összetörik az önbizalma és teljesen elveszti az életkedvét életcélját amiből nagyon nehéz lenne kihúzni. Ti ebben az esetben elomdanátok neki, hogy ez nem lesz egyszerű és nem biztos, hogy sikerülni fog és lehe kevesebbel kéne próbálkoznia, vagy bíztatnátok és reménykedtek benne, hogy nem bukik el?
2019. febr. 20. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha énekelni annyira nem jó, még lehet rapper.

32/f

2019. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak azok a dolgok, amiben hagyni kell az embert pofára esni, bármennyire is megóvná az ember tőle.

Ha ez az álma, csinálja. Max beszélgessetek arról, hogy hogyan látja, milyen nehézségek vannak előtte és tudtok-e tenni ellenük valamit. De így, hogy "ha nem sikerül, így nem fogalmaznék és állnék hozzá, csak ellenállás lesz belőle.

2019. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rockarc ***** válasza:

Szerintem is engedni kell. Ha hulyeseget akar csinalni azt is. Amig nem a csaladi kassza, vagy a parkapcsolat banja, addig had elje az almait, had probalja ki magat abban, amit szeretne. Ha az elet ad neki szomoru valaszt, akkor ott vagy te es megvigasztalod.


Ha elore bemondod neki, hogy ugyse fog sikerulni, akkor meg rad fog haragudni. Jogosan. Tamogato legyel, ne visszahuzo.


42F

2019. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első páromnak voltak hajmeresztő elgondolásai amikről én már az első percben tudtam hogy nem fog menni. És nem azért mert bena lett volna hanem mert egyszerűen nem maradt a realitás talaján.. Nos mit tettem én? Hagytam, elmondtam neki szépen óvatosan finoman amennyire lehet hogy én ezzel nem értek egyet. Stb. De ugyanakkor arról is biztosítottam higy támogatom benne mindezek ellenére.


Hogy ez volt e a helyes reakció azt nem tudom. De szakításkor azt megkaptam tőle hogy én nem támogattam nem hittem benne.


Ami nem volt igaz ugyan, de nyilván tudta az álláspontomat de ettől függetlenül mégiscsak segítettem neki és támogattam attól hogy nem értettem vele egyet.


Lebeszélni szerintem nem kell. Te se tedd mert akkro az lenne hogy jaj megmondod neki hogy mit csináljon. Majd belátja.


25N

2019. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!