Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hónapja beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja beleszerettem valakibe, de ahhoz, hogy vele lehessek, ki kell lépnem a három éves kapcsolatomból, mindkettőjükhöz kötődöm, mi legyen? N25+

Figyelt kérdés

Próbálom röviden vázolni a helyzetet.

Van most egy párom, ő egy 10 -essel idősebb nálam. Nehezen indult a kapcsolatunk, sokat küzdöttem érte. Mára már persze kialakultak a dolgok, de! nagyon úgy fest, hogy egyszerűen nem illek az életébe. Ő teljesen máshol, máshogy képzeli az életét, mint én, erre hamar rájöttem. Plussz a szülei fogságában él, ez nekem nagyon nem tetszik. Vele, mint emberrel nincs bajom, bár már párszor majdnem szakítottunk, de kötődöm hozzá, sokat segített nekem, törődik velem, szuper vele a szex.

A másik fiú korombeli, nehéz megmagyarázni, olyan első pillantásra megfogott, beszélgetek vele azóta, párszor találkoztunk. vele világosabbnak látnám a jövőbeli terveimet, de persze félek is az új kapcsolattól, hiszen nem ismerem még, nem tudom milyen valójában. De igazából felé húzok inkább, de a páromnak hogy mondjam meg? Hogy törjem össze a szívét, hiszen bennem van minden bizalma :( De sokáig nem húzhatom ezt így, választanom kell.



2019. febr. 28. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy nem azért vagy bizonytalan, mert nem tudod mit akarsz csinálni, hanem azért mert a döntésednek következményei lesznek és az is lehet hogy egyedül maradsz.

Nagyon sok ember van ilyen helyzetben és mérlegel, számba veszi mit veszíthet le és mit nyerhet. Ha a szaldó pozitív, akkor békességben elbúcsúzol a párodtól és többet nem nézel vissza, kipróbálod magad. Ha nem jön össze, akkor kezded újra az életed, 25 évesen még nem csúsztál le semmiről.

Azzal tökéletesen egyet értek, hogy mihamarabb választanod kell, mert a mostani partnered ezt észre fogja venni!!!

40F

2019. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A 2. lesz a jobb. Anyuci-apuci kisfiával,illetve szülők által rángatható férfiakkal nem kell foglalkozni.
2019. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy benned már megérett a válasz, csupán a döntésed következményeitől tartasz, ezért nem mersz lépni.

Legyél korrekt és tegyél meg annyit a párodért, hogy őszintén elmondod neki mi a helyzet mielőtt becsukod magad után az ajtót. Ennyit azt gondolom megérdemel.

2019. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Sosem fogom megérteni, hogy hogy lehetnek felnőtt emberek ilyen életképtelenek. Benne vagy egy kapcsolatban, amiben nem vagy szerelmes és amúgy is sokat kellett küzdeni érte(magyarul gondolom a csávó egy gyökér és próbáltad megtanítani neki, hogy hogy kell kapcsolatban lenni), erre jön valaki más és a kapcsolatod mellett titokban találkozgatsz vele. Szálljál már ki abból a kapcsolatból, a hülyének is tök egyértelmű, hogy nem ő kell neked, különben nem másra csorgatnád a nyálad. Csak azért vagy vele, mert eddig nem találtál jobbat. Ja, de ha szakítasz, akkor egy ideig szingli leszel? És akkor mivan, nem 3 éves kisgyerek vagy, hogy ne tudj önállóan létezni. Sose értettem, hogy miért kell félni a szingliségtől.


Egy értelmes felnőtt ember ilyenkor tudod mit csinál? Addig szingli, amíg nem talál olyat, akivel el tudja képzelni az életét. Nem kezd olyan kapcsolatba, ami szar és nem elégíti ki. Ha ehhez évekig szinglinek kell lenni, akkor évekig az lesz, de nem csal meg senkit, nem hülyít és ámít senkit ilyen “amíg nincs ló, jó a szamár is” kapcsolatokkal és nem találkozgat mással titokban, mert ez is már megcsalásnak számít(neked hogy esne, ha a párod ezt csinálná?).

2019. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a király,amikor itt hulla idegeneknek felteszed a kérdést mi legyen? No mi legyen? Szerintem megérdemled,hogy egyedül legyél férfi nélkül.De mivel nincs jogom megmondani.kit mit érdemel,így csak javaslat.
2019. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dettó ilyen helyzetben voltam 3 èvvel ezelőtt.5 éves kapcsolatom volt, 10 évvel idősebb férfival,szuper volt minden,de más volt a jövőképünk.(kijelentette,hogy nem fog soha feleségül venni,és nem szeretne gyereket,amit addig is tudtam,de amikor ezt így kimondta,elbizonytalanodtam)Felbukkant egy tinézserkori exem,akit nagyon szerettem csak szètvàltak az úzjaink..Felajánlotta,hogy költözzek ki hozzà külföldre....hónapokig örlődtem...végül a fiatalabb melett döntöttem,és kiköltöztem hozzá külföldre....a kérdésedre a vàlaszom: készülj fel rá,mondd meg neki egyenesen.Ha szerencséd van,felfogja.Nekem sajnos nagyon nehèz volt elsőre kimondani,de nem is volt elég egyszer megmondanom.Hetekig tartott a szakítàs.De sikerült békében harag nèlkül elvàlnunk.
2019. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os voltam.Még annyit tudnék tanácsolni,hogy ha sikerült szakítanod ,maradj egy ideig egyedül,gyászold meg a kapcsolatod.
2019. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!