Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is idióta vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is idióta vagyok, hogy ezért nem lépek ki a kapcsolatomból?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki a pasimnak régóta tetszik csak kapcsolatban volt és esélye nem volt a dolognak. Azóta szakított a lány és elég durván rámászott a pasimra.

A mi kapcsoltunk elég bizonytalan, többször eldöntöttük, h vége lesz de mégis együtt maradtunk. Látom, h bejön neki az, hogy a csaj dobálja a haját meg szopkodja a szívószálat a buliban közben őt nézi de mondta,h nem szakítana velem miatta mert évek óta együtt vagyunk és velem tervez hiába öljük meg egymást néha. Nem jó a párommal, sok a vita és szakítani akartam de mióta ez a ribi megjelent azóta úgy vagyok vele inkább vele maradok mint , hogy megszerezze a páromat! ragaszkodom hozzá mint egy beteg állat de közben sokat veszekedünk és néha úgy vagyok vele vigye csak nekem ne lenne hozzá közöm mert elegem van belőle.Na ilyenkor aztán mi van? Belehalnék ha együtt látnám őket, más is zavarna de az a szuka burtálisan kikészítene!!


2017. jún. 10. 08:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehát írod, hogy látod, hogy nem az igazi a dolog.

Attól félsz, hogy avval a csajjal meg jól müködnének együtt és pl őt venné el és neked ez egy bizonyítás lenne arra, hogy veled van hiba? Vagy tartassz attól, hogy a szakítás után párod kb azonnal összejönne vele, te meg egyedül maradnál?


Ez amúgy nem feltétlen igaz, mert minden ember másképp működik másik emberrel.

Vagyis lehet, hogy ti együtt ennyit tudtok kihozni egymásból, de más mellett sokkal gördülékenyebben menne a dolog.

Szerintem azért nem sok értelme van valakivel együtt maradni, hogy ne másé legyen, deközben te sem vagy igazán boldog.

Evvel magadtól is elveszed a lehetőséget, hogy egy számodra jobb pasit találj.

Ki tudja 2 hét múlva te nem futnál e bele valami pasasba, akinél beüt a villám, hogy hoppá... :)

Dehát nézd, te vagy benne, te érzed, meddig érdemes ezt még rendezgetni.

2017. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

Tipikus onzo dog no vagy.


Jobban jarna a pasid ha szakitanatok. Olyan szinten ki tudtok keszulni ha nincs legalabb egy farok a labatok kozott hogy az valami felelmetes.


Elo peldaja a masik no meg te.

2017. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

1-es vagyok


Szánalmas, hogy pár mondatból ilyesmit állítasz.. Kezeltesd magad.

2017. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%

2-es vagyok


Leszarom mit gondolsz, ismerem a noket.

2017. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jajj.. Ha neked megéri erre pazarolni az idődet....
2017. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Ez a tarsadalmi bizonyitek elve: ha a pasid mas nonek is kell,akkor neked is vonzobb lesz. Ez termeszetes reakcio reszedrol. Ez forditva is eljatszhatnad: tapsdjon rad egy pasi,akkor jobban teper a sajatod.

N

2017. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.
2017. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi esszel te is max luknak lehetsz jo. Ha nem jo vele mi a feneert pazarlod az idodet ra? Idegesit, vitatkoztok, szakitani akarsz... Had vigye a masik okoslany, majd szenved o helyetted.


Vagy ekkora fonyeremeny a pali, hogy meg akkor is vele maradsz, ha szar az egesz? Total nem ertem.

2017. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én sem értem magamat!

A baj, az hogy nagyon jól néz ki egy igazi félisten de nekem a lelke néha 0 nak tűnik. Durva de ezt érzem.

2017. jún. 10. 09:51
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi a frabcért nem mentek szét, ha nem jó az egész?

Csak azért vagy vele, hogy másé ne legyen?

Olvasd már vissza miket írtál, istenem.

Lehet mással mindketten boldogok lennétek.

2017. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!