Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltak, nem birom feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, nem birom feldolgozni es nem birok kilepni a kapcsolatombol. Mitevo legyek?

Figyelt kérdés
30 eves no vagyok, 9 eve elek elettarsi kapcsolatban egy nalam 11 evvel idosebb ferfival.Eleinte minden rendben volt koztunk, azt hittuk, hogy legyozunk minden problemat, meg azt is, hogy neki nem lehet gyereke.Aztan 4 evvel ezelott megbetegedtem tbc-ben (kiemelnem, hogy normalis csaladi hatter, rendezett eletkorulmeny, foiskolat vegzett no vagyok). Ez a betegseg engem teljesen letaglozott. szegyenerzet, az amugy is kicsi onertekelesem 0-ra csokkent, depresszio keritett maga ala, nem csinaltam mast csak a 'sebeim nyalogattam'.egyszoval ugy ereztem vege az eletemnek.Mindvegig ugy ereztem, hogy a parom mindenben mellettem van es tamogat, szeret, imad, meg akkor is ha tolem csak elutasitast kap rendszeresen, kotekedtem, csak a rosszat lattam mindenben. Sajnos par honapja megtudtam, hogy megcsalt.meghozza erzelmi megcsalas volt.Megertem bizonyos szinten, en sem birtam volna elviselni magam, de megsem tudok tullepni ezen. iszonyatosan faj es hibaztatom magam, de ot is nagyon.feltekeny vagyok az erzeseire. most ujra depressziom van.Azota folyton elojon a gyerektema, hogy nem szeretnem megfosztani magam attol, hogy gyerekem lehessen, de annyira kicsi az onertekelesem a betegseg es mas testi es lelki gondok miatt, hogy szinte biztosra veszem, hogy soha senki nem fogadna el ilyennek amilyen vagyok. Igy belekenyszerulok egy rossz kapcsolatba, ahol mar csak veszekszunk, esszuk meg egymast, holott szeretnek normalis eletet, gyereket. De egyedul nem vagyok kepes tovabblepni a bizonytalanba. Nem tudom mit tegyek. A foyamatos stressz kikeszit. Belebetegszem, es felek hogy ujra elojon a rettegett betegsegem, ami tonkretette az eletem. Kerlek segitsetek valahogyan

2017. ápr. 27. 12:54
1 2
 1/12 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de elég hiú ostobaság a TBC miatt szégyenkezni.
2017. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 Egyetértek.


Kedves Kérdező!

Vágysz egy jobb életre, amit a jelenlegi párod nem adhat meg. Mit gondolsz, mit kellene javasolnunk? Természetesen azt, hogy szedd össze magad és kezdj új életet! Értem, hogy 9 év sok idő, de van még előtted ennél sokkal több. Ha tehetsz azért, hogy boldog legyél, miért nem teszel?

2017. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 30 éves vagy, főiskolát végzett tehát el tudod magad anyagilag tartani. Mi a gond. Még elhezitálhatsz 10 évig, és akkor már tényleg késő lesz gyerekhez. Jelenlegi állapotodban még nem is egy kapcsolaton át kell menned, tanulnod kell belőlük, hogy normális partner legyél egy párkapcsolatban.
2017. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Te vagy a hétfejű, tűzokádó sárkány. Depressziós (idegbeteg pszichomókus) vagy. A párodat rendszeresen lerugdostad magadól.

Mégis mire számítasz? Én ötvenes vagyok, de egy ilyen nőt bottal nem piszkálnék meg.

2017. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha ilyen faja emberek vagytok MINDKETTEN, akkor akár együtt is maradhatnátok, SzVSz.


Egyébként sprmabankra még nem gondoltatok?

2017. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd reálisan a dolgokat. Neki nem lehet gyereke, te pedig szeretnél. Megcsalt és nem tudod feldolgozni. Ezek mind jelek arra, hogy ott kell hagynod és nélküle talpra állnod. Ha ezekből sem tudsz olvasni és nem ad erőt a kilépésre, akkor majd hoz eléd a sors még keményebb jeleket, de akkor majd talán késő lesz mással gyereket vállalni.


Még annyi, hogy hagyd abba a hisztit és az önsajnálatot, mert egyetlen ember sem fogja melletted hosszabb távon kibírni.

2017. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ideje felkeresned ey pszichológust vagy már pszichiátert. Ezt innen nehéz megmondani.
2017. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Annyit válaszolj meg kérlek (leginkább magadnak) - miben is jobb a biztos rossz a bizonytalannál? Mit veszíthetsz azzal, ha egy ilyen borzasztó kapcsolatból kilépsz?

2017. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogyan? A párod helyében én x ideig tartó céltalan! hiszti után kidobtalak volna, engem ne húzzon le senki.


Ha bajod van, emeld meg a segged és keress orvost, de ne a párodat használd ki és tőle várd a csodát.

Idióta, amiért veled van, amúgy, csak tönkreteszi magát.

2017. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Most már fejezd be az önsajnálatot és szedd össze magad. Döntsd el, hogy mit akarsz. Amig ilyen labilis vagy, nem is való neked gyerek. Előbb szedd rendbe az életed...Ne mástól várd a boldogságot, meg hogy rendbe hozzon.
2017. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!