Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok kilépni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kilépni az ellaposodott kapcsolatomból?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves kapcsolatba vagyok(35f,gyermek nincs).Megismertem egy lányt 2 éve akivel ritkán találkozunk munkaügybe havonta 1-2szer,nagyon jól elszoktunk beszélgetni.Nekem ő olyan álmaim nője típus(akivel le tudnám élni az életem,szívesen alapítanák vele családot),elmondása szerint ő is ellaposodott kapcsolatba van. Meg is beszéltük,ha nem lenne mindenkinek párja, szívesen összejönne velem,biztos jól kijönnénk egymással. Én hívtam többször,hogy találkozzunk,de ő nem megy bele így.De mindig felcsillan a szeme ha meglát,meg kérdezi,mi újság a kapcsolatomban.Nekem a párommal olyan a kapcsolatom ,mintha a testvérem lenne(nincs már a vonzódás,mint nő iránt).Tudom,hogy szakítani kéne az lenne a helyes,de képtelen vagyok otthagyni.Miért vagyok ilyen szánalmas puhapcs ember?
2017. szept. 6. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert társfüggő vagy.

Amúgy gondolod, hogy ha összejönnél az új husival, akkor nem ugyanitt tartanátok x év múlva? :D Meg kell ám dolgozni azért, hogy hosszútávon megmaradjon a szerelem, a vonzalom.

2017. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
ez nem társfüggőség. 13 év az már történelem. Én sem hagynám ott csak úgy a 13 éves kapcsolatomat, mert tudom, hogy velem nem könnyű az élet.
2017. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Gyenge, gyáva és kapcsolatfüggő vagy.. De ezt te is tudod, szóval nem értem a kérdést.

Nem terelheted másra a felelősséget a sorsod iránt, ha nem teszel semmit, akkor meg is érdemled, hogy nem vagy boldog.

2017. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sok nőt ismerek jól,de ebben megvan minden olyan tulajdonság amit egy nőtől elvárok(elsősorban belső). A páromnál már az elején se volt meg. A szüleim hasonlóképpen marják egymást(elég különbözőek) egész életükben,de még mindig együttvannak,lehet ez a "negatív" példa miatt van ez.
2017. szept. 6. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Sokan nem tudnak! Nem ítéllek ezért el. Nehéz nagyon. Ritka aki igen is veszi a bátorságot és kilép.

Nekem az kellett hogy a volt feleségem megcsaljon. Na akkor kiléptem! Hozzátenném hogy ő ennek ellenére nem akart és bőgött mikor közöltem vele. Azt mondta még meg lehetne menteni a kapcsolatot. Mondom mi van???.....

De végül is mikor felkerült a pont az i-re nagyon jó érzés volt hogy megtettem. Azóta egyedül vagyok, sajnos nem vagyok csajozógép, de erre felkészültem hogy így lesz.


Annyit megpróbálhatsz hogy ha mindenképp úgy ítéled megmenthetetlen a kapcsolatod, akkor ezzel a másik lánnyal megbeszélni hogy mindketten kiléptek és megpróbáljátok együtt. Ha ő mégsem lépne ki, még mindig megéri neked kilépni, mert akkor lenne esélyed egy boldog életre! Jelenleg még esélyed sincs!

2017. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsétlen barátnőd! Elraboltál 13 évet az életéből! Hány évet akarsz még elvenni tőle? Remélem legalább nem hitegeted gyerekvállalással. Mondjuk a barátnődnek is annyi esze lehet, mint egy marék lepkének, ha nem veszi észre, hogy nem szereted.
2017. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os : A szerencsétlen barátnőm megcsalt 5 év után mikor külföldön dolgoztam,hogy meglegyen mindenünk. Csak visszakönyörögte magát.
2017. szept. 6. 13:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, 13 év ide vagy oda, mégiscsak szakítanod kellene, főleg, ha már a kapcsolatotok elején sem volt meg benne, amit elvárnál egy nőtől, plusz még meg is csalt. Alighanem mindketten jobban járnátok, ha most történik meg, mint ha később.
2017. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ritkán találkoztok munka ügyben, biztos reálisan látod a belső tulajdonságait?
2017. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg puha p vagy. Ebben az esetben a langyos víz nem mos partot, remélem tudod.
2017. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!