Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell tisztességesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell tisztességesen, intelligensen szakítani?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, és őszintén szólva leszarom már azt, hogy mások mit gondolnak. Nem akarok már senki szemében jó fiú lenni, csak élni végre, elnyomás nélkül.


Azt gondolom, semmi bűn sincs abban, ha a sérelmek miatt végre félreteszem az intelligens külsőt, és elmondom, hogy amíg együtt voltunk, akkor is r**ancként viselkedett, és sokszor én védtem ki, meg elnéztem neki a sok moslékot, amit csinált. Meg egyébként az ágyban is szar volt, mert még leszopni sem tudott rendesen.


Tudom, hogy én leszek a szemét, mert ő a nő, és a sírásával meg tudja majd hatni az embereket, főleg a femináci bandát, de leszarom. Legyen én a rosszfiú, de életemben legalább egyszer áljak ki magamért.


Na ennyi.


2019. márc. 4. 14:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy ezzel még azokat is magad ellen fordítod, akik alapból a te oldaladon lettek volna? Az ilyen szánalmas vergődéssel nem őt fogod lejáratni, hanem csak saját magad, de csináld csak, hamar rájössz.
2019. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose értem h az eleve nőgyülőlők miért akarnak minden áron nőt :(
2019. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem ertettem az ocsmanyul szakito embereket. Eddig jo volt? A sajat valasztasod megcsufolasa h utolag "lekopod".

Te is benne voltal ebben a kapcsolatban, tehat magadat is minosited ha ahogy irtad r.bancot valasztottal parodul es elnezted neki.Vallald fel!

2019. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én a legtöbb válaszolóval is egyetértek, meg veled is, kérdező. :D


Tényleg a te hibád is, hogy eddig csak tűrtél.

Tényleg megkönnyíted a szakítást ezzel a nőnek is.

Tényleg lehet, hogy ezen felbátorodva ő is a fejedhez vágja majd minden hibádat.


De miért ne szakíthatnál őszintén, minden érzésedet felvállalva (ahogy azt amúgy a párkapcsolat egész ideje alatt kellett volna)? Senki nem kéri, hogy finomkodj, és egyébként sincs másoknak köze a te kommunikációdhoz, szóval csak hajrá. :D

2019. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!