Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet intelligensen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet intelligensen kezelni, ha egyoldalúan érzelmet taplalsz valaki iránt akit nem tudsz kerülni?

Figyelt kérdés
Ha túlságosan kerulod az arra vall, hogy nem tudod kezelni a helyzetet.. Ha túl kedves vagy akkor nyomulasnak tunhet... N
2016. ápr. 17. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ebben a helyzetben voltam még úgy egy hónapja is, viszont ezt az érzelmet le tudtam építeni.

Minden nap látom az illetőt, ugyanúgy beszélőviszonyban vagyunk, de: nem gondolok rá (tudatosan kizárom a gondolataimból), nem nézegetem közösségi médián, nem ábrándozok róla.


Az én hadműveletem sikeresnek bizonyul, mert már alig vonzódom hozzá, pedig nem lett tökéletlenebb vagy rosszabb ember, mint eddig volt. :D


20N

2016. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!