Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Barátnőm összejött egy fiúval , már lassan fel éve! És meg soha nem veszekedtek, amikor volt valami higgadtan kimirten megbeszelnek mindent. Maximum egy kis duzzogas van közöttük. Mindent együtt csinálnak, és nincs is kedvük ahozz, hogy bármit egymás nélkül csináljanak.

Együtt járnak bulizni és nagyon jól érzik magukat. Együtt járnak, futni , moziba mindenhova. Otthon főznek együtt, vagy csak úgy elmennek kavezni. Amikor hívtuk baratnomet bulizni , azt mondta nem jön mert a barátja nélkül nem megy sehova. Nem érezné jól magát nélküle, de a fiú se érzi jól magát a barátnőm nélkül. Együtt mennek egyetemre is. Ez mennyire normális ?


2019. márc. 4. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Nekik jó így? Gondolom igen.

Akkor tolják ezerrel.

Bármi normális, ami mindkét félnek megfelel.

NEKEM ez túl sok lenne, de szerencsére nem velem vannak kapcsolatban, hanem egymással, szóval nem nekem kell megfelelniük.

2019. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Na és?Sok boldogságot
2019. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Normális ember nem veszekszik ordibalva.

Szerelmesek. Mi a problémád ezzel?

2019. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Mit foglalkozol az ő életükkel? Neked nincs sajátod, hogy azzal foglalkozz?

Ha nekik ez így megfelel, akkor oké, az ő életük, az ő dolguk, másnak ehhez semmi köze és semmi joga sincs beleszólni.


Egymás nélkül is lehet menni szórakozni, mindenkinek szüksége van én időre. De ha nekik nincs, akkor az ő dolguk.


Nekem pl. az a normális, hogy nem jönnék össze olyan pasival, aki dohányzik, alkoholt iszik és nem fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód. És ez csak az első rosta.

2019. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Mi lenne? Két ember úgy éli az életét, ahogy nekik tetszik. Csinálják. Mit kell ezen véleményezni?
2019. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

De szar lehet nekik... nem vitáznak, együtt jól érzik magukat és hiányoznak a másiknak. Szörnyű.

Tűzre az ilyen kapcsolatokkal és éljen a facebook nyáladzás, de csak addig amíg nincsenek együtt mert akkor törjön ki az armageddon! Ilyen egy igazi kapcsolat.

2019. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kérdező véleményt kért, én leírtam az enyémet. Ez miért "nem hasznos"?

1-es

2019. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Ez teljesen normális dolog, főként hogy úgy néz ki, ez nekik is tökéletesen jó. Viszont nem fog örökké tartani, és csak az a kérdés, hogy meddig. Amikor majd vége, ő fog jelentkezni, hogy menjetek bulizni...
2019. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Az, hogy számodra mi a normális meg más számára mi a normális az nem ugyanaz. Ha csak egy szélsőséges példát nézünk egy heteroszexuálisnak az a normális, hogy férfiként nővel van együtt nőként férfivel és elképzelhetetlennek tartja, hogy a saját neméhez vonzódjon, a homoszexulisknál meg az a normális hogy azonos nemű párjuk van és elképzelhetetlennek tartják, hogy ellenkező neművel legyenek együtt. Mindenkinek más a normális. Egy kapcsolat akkor működik jól, ha mindkét félnek ugyanazok az igényei ilyen téren. Én nem bírnék egy ilyem kapcsolatban létezni, de elhiszem, hogy van akinek ez jó és van aki így éli boldogan az életét.
2019. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Na, én is ilyen kapcsolatot keresek egy pasival. :)
2019. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!