Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Neked melyik a fontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés
A párodnak (/ vagy neked), hivatása legyen, ami lehet nem fizet olyan jól, vagy inkább a pénz a fontosabb,akkor is, ha a másik (/vagy te) nem szereti a munkát.

2019. márc. 5. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az arany középút. Nem kell milliókat keresni, de ne is minimálbérről legyen szó. A munkát meg nem kell feltétlenül imádni, de azért utálni sem.
2019. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aranyközépút nekem is. De ha feltétlenül választani kell akkor szeresse. Sokkal jobban el lehet cseszni egy kapcsolatot azzal, ha valaki folyton ideges és stresszes a munkája miatt meg boldogtalan, mint azzal, hogy kevesebb pénzt hoz haza.
2019. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, az időnk kb 70%át munkában töltjük. Jobban járunk vele, ha szeretjük. De közben a pénz is tud konfliktust szülni. Tehát inkább azt mondom, próbáljunk minél közelebb választani a jó munka de arányában jól fizetett felé. Tehát szinten arany középút .
2019. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne szeresse és pénz legyen több.Hazafele szeressen jönni ne a munkába befele.
2019. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább legyen hivatása, ami keveset fizet, pontosan tudom, hogy mennyire szar olyan munkát végezni, amit gyűlöl az ember és milyen minden nap gyomorgörccsel járni dolgozni, senkinek nem kívánom, a társamnak pláne nem. Szerencsés vagyok, mert nem csak imádom a munkám, de keresek vele eleget kettőnk helyett is, így nem lenne ebből gond.

32/N

2019. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a munkámat és sokat is keresek vele. Ez az ideális. Különben meg ami neki jó...
2019. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

amit szeretsz

amúgy is a beállításodtól függ mennyi a pénzed. Kereshetsz tök jól, ha nem tudsz spórolni, úgyse lesz pénzed, míg lehet olcsóbb cuccokat kell venned, de boldog vagy minden nap és mégis félre tudsz tenni.

Sok ismerősöm van, aki lenullázza magát a hónap végére, hiába keres jól vagy nem, a különbség, hogy az egyik suzukival jár, a másik Volvóval, de annyit költenek, hogy az mindig elmegy

2019. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!