Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé terhes is lettem tőle de mással él együtt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, regota ismerjuk egymast es mindig is kedveltem de baratzonaba kerultem nala. Sokat talalkoztunk volt parszor csok de semmi tobb.

December elejen aztan egy hazibuliba tobbet ittunk es az agyba kotottunk ki mindkettonknek nagyon jo volt (ezt o is mondta) es utana elkezdtunk osszejarogatni. Utobbi idoben mar kb heti 4 alkalommal vagyunk egyutt. Nem vedekeztunk. Egyszer sem semmilyen modszerrel. Mivel ismerem ezert tudom hogy nagyon felelotlen, senkivel nem vedekezik a baratnoje tobbszor is volt abortuszon miatta. O is ismer tudja hogy nem szedek fogamzasgatlot hanem megszakitassal szoktam. De o nem szakitotta meg soha es terhes lettem. 8 hetes vagyok most. Elmondtam neki is. Azt akarta hogy vetessem el de mondtam neki hogy szo se lehet rola ebbe belenyugodott. Osszejarunk mintha mi se tortent volna. Azt mondta fizeti majd a gyerektartast es tobbet is csak senki nem tudhatja hogy tole van mert ha igen egy fillert se ad es orokre megutal. En ossze akarok jonni vele es hozza koltozni. Valahogy a baratnojenek kene elmondani de tudni fogja hogy en voltam. Mit tudnek tenni? Segitsetek.

20/L



2019. márc. 7. 19:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az őszinteségért, de te egy se**gg hülye phicsa vagy.

Kb. ennyi, kár más egyebet mondani mert a mikro agysejtjeiddel úgyse fognád fel. Marék szárított lepkének több esze van mint neked.

2019. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon gáz vagy...csak 2 évvel vagyok nálad idősebb és most született nemrég a lányom DE férjnél vagyok, saját házunk van és nemcsak gyest fogok kapni,hanem csedet/gyedet,mert dolgoztam. Végtelenül felelőtlen és buta vagy. Legalább,ha a csávó id*óta, akkor legalább neked lett volna eszed védekezni. Tudod te egyáltalán,hogy mennyibe kerül egy gyerek? És ez még csak az anyagi része...Nem lesz családja,nem lesz apja,majd nőni fog,mint a gaz? Jobban jár az a szegény gyerek, ha meg sem születik vagy ha mégis, akkor olyanokhoz kerül,akik várják és őszintén szeretni tudják. Elnézést a nyers stílusért,de jelenleg 10 napos a lányom és egyszerűen összeszorul a gyomrom attól,hogy ilyen emberek gyereket vállalnak és így...
2019. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Ha nem fizeti akkor biztos mindenki megtudja ugy hogy eleg valoszinutlen hogy nem fizetne. De nem is ez a celom hanem h ossze jojjon velem. Teljesen feleslegesen vannak egyutt ezt tudja o is.

Es nem vertem at tudta h terhes lehetek mondtam is neki tobb alkalommal de mint irtam ot nem erdekli a vedekezes csak azert nincs meg gyereke mert mindegyik baratnoje eljarkalt abortuszra.

2019. márc. 14. 08:34
 24/33 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu kérdés, akkor sajnos túl buta vagy ahhoz, hogy értelmezni tudd az ideírt válaszokat...
2019. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.
2019. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
De egy sötét lény vagy bakker. Szerinted véletlenül kerültél barátzónába te eszetlen? Szexre jó vagy neki semmi többre, összejönni veled biztos nem fog még ha fizeti is a gyerek után a pénzt. Egy idő után meg azért fog utálni. Mindketten idióták vagytok, szerintem ezt a kisbabát ne szüld meg mert te nem tudnád szeretni, csak a pasi miatt tartanád meg. És nem kell mégegy drogos alkoholista a rossz családi háttér miatt
2019. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%
Ez a férfi sosem fog szeretni, a gyerekednek meg nem lesz jó példa ha veszekedést, megcsalást esetleg erőszakot lát. Valamilyen szinten részt kellene vennie a nevelésében de nem a párodként. A pénz nem elég egy gyereknek, komolyan sérülni fog. Ha a nevét sem adja neki a férfi, az milyen hatalmas elutasítás lesz már kiskorától fogva. A nagyszüleitől is meg akarod fosztani? Gondolj a gyerekedre is. Neveld fel egyedül vagy valaki mással de ragaszkodj az apasághoz. Jelenleg értlennek tűnik az apa erre a szerepre.
2019. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező válaszából ítélve a legkisebb problémája az hogy gyermeke fog születni mégkisebb az hogy család nélkül fog felnőni.Szerintem nem is érti a válaszokat.Szerintem segghülye!
2019. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Ma költözök hozza nagyon boldog vagyok.

Végül nem kellett semmit csinálnom épp dugtunk mikor a barátnője hazajött a munkahelyről mert rosszul volt es lebuktunk egyből szakított. Én is szakítottam a pasimal es össze jöttünk és tegnap azt mondta költözek hozzá :)

2019. márc. 30. 09:08
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, olyan vagy, mint egy tüzelő szuka. Csak azokat ivartalanitani szokták.

Most majd te leszel a csaj, aki otthon pesztrálja az igazából senki altal nem kivant pulyát, a pasid meg majd eljar mas csajokhoz, mert hetekig, honapokig dughatatlan leszel.

A csodás nemtörődömségével majd a Marit meg a Jolant is felcsinálja, aztán ha elege lesz a felelősségből (azt se tudjátok, mi az), odaköltözik a gyermektelen Gizihez, akinek a dugáson kívül talán lesz esze a védekezéshez is.


Te is egy poszt leszel a Facebookon a gyerekeddel, ahol anyuka babaholmikért picsog, mert belefialt a semmibe. Nem tudok rád megfelelő jelzőt, de az ivaros szuka anyai ösztönök nélkül talán megközelíti a valóságot. Szánalom vagy.

2019. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!