Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé terhes is lettem tőle de mással él együtt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, regota ismerjuk egymast es mindig is kedveltem de baratzonaba kerultem nala. Sokat talalkoztunk volt parszor csok de semmi tobb.

December elejen aztan egy hazibuliba tobbet ittunk es az agyba kotottunk ki mindkettonknek nagyon jo volt (ezt o is mondta) es utana elkezdtunk osszejarogatni. Utobbi idoben mar kb heti 4 alkalommal vagyunk egyutt. Nem vedekeztunk. Egyszer sem semmilyen modszerrel. Mivel ismerem ezert tudom hogy nagyon felelotlen, senkivel nem vedekezik a baratnoje tobbszor is volt abortuszon miatta. O is ismer tudja hogy nem szedek fogamzasgatlot hanem megszakitassal szoktam. De o nem szakitotta meg soha es terhes lettem. 8 hetes vagyok most. Elmondtam neki is. Azt akarta hogy vetessem el de mondtam neki hogy szo se lehet rola ebbe belenyugodott. Osszejarunk mintha mi se tortent volna. Azt mondta fizeti majd a gyerektartast es tobbet is csak senki nem tudhatja hogy tole van mert ha igen egy fillert se ad es orokre megutal. En ossze akarok jonni vele es hozza koltozni. Valahogy a baratnojenek kene elmondani de tudni fogja hogy en voltam. Mit tudnek tenni? Segitsetek.

20/L



2019. márc. 7. 19:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennél butább nőt ritkán látni.

Dugsz egy kapcsolatban lévő pasival, nem védekeztek, tudod róla, hogy felelőtlen s.eggfej (szerintem tudatos terhesség volt a részedről, az ilyen nőket mélyen megvetem akik terhességgel akarnak pasit megtartani) a barátnőjét is megcsalja veled és te ennek ellenére megtartod a babát, hát mit ne mondjak, magadnak ásod a vermet. Komolyan mondom, hogy egyeseknek észt kéne adni.

Nemsokára hanyagolva és dobva leszel és sírni fogsz, hogy kihasználtak és itt maradtál egy gyerekkel, egyedül. Szegény, szerencsétlen nő akit mindenki sajnálni fog, mert a történetet majd másképpen meséled el, közben tudatosan mentél a falnak, te keresed a bajt magadnak.

Én nem szoktam rosszat kívánni senkinek, de te főzted magadnak edd is meg.

2019. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom... Es az ilyen emberek szaporodnak? Megerett a vilag a pusztulasra.
2019. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.... Lebukott, nagyon erőltetett, filmbe illő sztori.... Ásd el magad....
2019. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!