Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szoktatok az utcán vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok az utcán vagy társaságban csókolózni a párotokkal vagy fogdosni egymást?

Figyelt kérdés
Ha nem, mi az, amit szoktatok? Kézfogás, ölelés, puszi, összebújás?
2019. márc. 7. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnott emberek vagyunk, ezert tudjuk, minek hol a helye. A csokolozasnak meg tapogatasnak speciel nem az utcan es nem masok elott. Aki meg megnezi ezeket a parokat rosszalloan, az nem irigy, hanem epp az undort lathatja az adott par, ha epp fel tudjak fogni a kulvilagot a mandulasimogatastol. Szerencsere altalaban csak igy inkabb csak ilyen kiskamaszok szoktak viselkedni 14-18-ig.
2019. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Mi szoktunk csókolózni is, de ha pl egyedül vagyunk erdőben, akkor néha megfogjuk a másik fenekét. De azért nem ilyen nagyon szenvedélyesen, magamutogatóan, de búcsúzáskor, találkozásnál mindig van hosszabb csók, tömegben nem annyira, inkább elhúzódva. Puszi,simogatás (nem intim helyen) rendszeresen, kézfogás, ölelés szintén.
2019. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem is értem, miért tartoznának a legintimebb érzéki pillanataink másokra.

Kézfogás, gyors simogatás a karon vagy a háton, egy-egy puszi pl találkozásnál, elköszönésnél jöhet.

2019. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12

Ja, hát az más, erdő közepén, ha nincs a környéken senki, akkor simán akármit, túrázás közben mi is szoktunk smárolni, taperolni egymást. :D De akkor nem látja senki.

2019. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is primitív viselkedésnek tartom a nyilvános nyalakodást. A diszkrét puszival vagy kézfogással semmi baj, de ami ezen túlmegy, az utcára túl sok. Mi nem fogjuk egymás kezét, kényelmetlen és feszélyez a szabad mozgádban, de egy rövidebb kis ölelés bármikor belefér.
2019. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kézfogás, csók, ölelkezés szokott lenni, de nem engedem például azt, hogy a fenekemet fogdossa az utcán...



Mondjuk ma a buszmegállóban a nyakamat puszilgatta...de a fenékfogdosást akkor sem engedem neki :D

2019. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok irigy a primitív emberekre. Engem is van, aki csókolgasson+még akadnak jelentkezők. De nem az utcán intézem, mert szerencsére nem vagyok kutya, macska, galamb, stb.
2019. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ezt sosem értettem aki azt mondja hogy az ember ezt látva irigy de semmi ilyen sincs! egyszerüen nekem kinos ahogy mások előjátékoznak mindenki szeme láttára! és igen tényleg csak kis kamaszok és gátlástalanok csinálják persze én fiatalabb koromban sem szerettem az ilyent! de mint mondtam egy-egy puszi és ölelés belefér
2019. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!