Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható, hogy párkapcsolat esetén a férfi fiatalabb legyen a nőnél?

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 07:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Írhattál volna évet/korkülönbséget is.


Nekem úgy tűnik,hogy még a nagyobb korkülönbséges kapcsolatok is működnek, manapság valahogy a fiatalabb pasik között több a komolyabb gondolkodású,már fiatalon egzisztenciával bíró, míg egy nő 40 évesen is jól tartja magát,kellően fiatalos, gondolkodásban is, ezért kiesik a generációs különbségből adódó eltérő különbség.


Kardinális kérdés általában a gyerekvállalásból adódik.

2019. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

alahogy a fiatalabb pasik között több a komolyabb gondolkodású,már fiatalon egzisztenciával bíró, míg egy nő 40 évesen is jól tartja magát,kellően fiatalos, gondolkodásban is, ezért kiesik a generációs különbségből adódó eltérő különbség."


A valóság az mint jómagam is huszonéves korú férfiként annyit mondok , hogy jobb a valami mint a semmi , az az a hasonló korú nőket nehezebb megkapni a szexre mig egy nyanyát aki jól tartja magát picit erőfeszítés nélkül lehet kezelgetni,persze ilyenkor bemeséli magának a nő hogy ő még fiatal meg szép azért van ez , hát nem !

2019. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#12 jaj, de drága vagy, egyem a kicsi szívedet 😘


43/N

2019. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Édesanyám 1 évvel idősebb édesapámnál, idén ünneplik a 38. házassági évfordulójukat.
2019. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Részünkről semmi gond ezzel. 3,5 év van köztünk a férjemmel, 9 éve vagyunk együtt:). Èn 33, a férjem 30 lesz, ( nyàron tölti be)

Ha valakinek nem tetszik, magasról leszarjuk mindketten. De nàlunk a csalàd és a baràtok is elfogadtàk, semmi bajuk vele. 25-22 évesek voltunk mikor összehàzasodtunk. Nem csak úgy együtt lógunk. Mindig komoly volt a kapcsolat.

Nyilvàn van egy hatàr persze, pl én 24 voltam mikor összejöttünk, nyilvàn nem kezdtem volna vele ha pl 18 év alatti. Az azért màr necces. De erről szó sincs nàlunk. Ezen túl meg kit érdekel hogy fiatalabb.... Sógornőm szerint nem szàmít mert szeretjük egymàst. Még anyósom szerint se jelent semmit. Szerinte ez nem is korkülönbség. Ő pl 22 évvel idősebb férfihoz ment ès boldogok voltak amíg anyósom özvegy nem lett.

2019. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
12-es,sajnálom,hogy be kell érned egy nyanyával a korban Hozzádillő fiatal csajszi helyett. Bizonyára ennek oka van. Egyébként egy negyvenes nőnek hidd el,nem kell ácsingózni a pasikért ha jól néz ki és esze is van.Te bizonyára nem ebből a körből válogatsz.
2019. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A korkülönbség alatt én nem 1-2-3 évet értek, ennél többet. Mondjuk 10+, ennek van már jelentősége.

Attól függ,hogy hány éves a páros. 20-30 éveseknél szerintem sok. 30-40-től már nincs jelentősége.

A 20 éves pasi még tanul, esze ágában nincs családot alapítani, gyereket vállalni, otthont teremteni, míg egy 30 éves nőnek ezek már fontosak. (nagy általánosságban)

30 éves pasi 40-es nőnél már nincs ilyen gond. A nő még süzlhet ha gyereket akarnak, és a pasi is már ebben a korban van. Dolgoznak mindketten,lakásuk is lehet, vagy legalábbis a 30 éves pasi már nem a szülőkkel él. Innentől kezdve szerintem nincs jelentősége a korkülönbségnek.


Viszont amit sosem írnak le de szerintem van jelentősége...az érett nő fiatalabb pasi kapcsolat abban az esetben marad fenn hosszútávon ha a nő tényleg jó nő,igényes, + megfelelő egzisztenciával rendelkezik. Ez magának is fontos, még ha a pasinak nem is annyira.

Ha a pasi fiatalabb jóval, és jobb pasi mint a nő, aki ráadásul idősebb is, a nőben biztos,hogy ez folyamatosan benne lesz ami megmérgezi a kapcsolatot hosszabb távon.

2019. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"az érett nő fiatalabb pasi kapcsolat abban az esetben marad fenn hosszútávon ha a nő tényleg jó nő,igényes, + megfelelő egzisztenciával rendelkezik." - Ha látnád társkeresőkön, hány férfi engedi el magát 30 fölött. Több nőt látok csoportos edzésekre járni, mint férfit, a férfiak elég jelentős része hajlamos elhanyagolni magát, aztán egy részük meg itt panaszkodik, hogy hájas disznóként miért nem kell a csinos nőknek...
2019. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!