Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom azzal állt elő tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azzal állt elő tegnap nekem, hogy szeretkezés után (miután elélvez) nemérzi azt hogy szerelmes. Azt mondta olyankor egy darabig nem érez semmit irántam. Most nem szeret vagy mi? Csak azért van velem hogy legyen valaki mellette?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 17:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hormonszint változás miatti természetes biokémiai reakció. Pontosan nem tudom, melyik hormon, de ezt idézi elő, hogy meg volt az ejakuláció, kielégülés és utána "eldobandó" az alany. Persze csak rövid ideig, amíg vissza nem áll ennek a hormonnak a szintje. Ez épp olyan hormonváltozas, mint amikor szex után beàlmosodik az ember, mert prolaktin és oxitocin is felszabadul a férfi orgazmusakor, ez pedig melatonin megjelenésével is jár, ami bealtat.

Hormonok...

2019. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
# 11: Na jó, de az oxitocin meg pont hogy a szerelem érzését idézi elő, és én eddig inkább ezt tapasztaltam férfiak részéről szex után.
2019. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Most emberről beszélünk, ugye? Nem állatról, akit csak az ösztönei vezérelnek, és nincs tudatában a tetteivel (szavai következményeivel)?
2019. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%
Legalább igazat mondott. Minden férfi így van ezzel csak nem mondja ki..
2019. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

@11,12: Ezért kellene az utójáték (összebújás, simogatás, csókok stb.) és nem rohanni tusolni vagy ülni az ágy szélén.


Kérdező: üljetek le és beszéljetek erről az egészről meg főleg kettőtökről, a kapcsolatotokról!

2019. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#12. Az oxitocinra "rá lehet függeni" ilyenkor van az "elmúlt a szerelem". Ha te nem ezt tapasztalod, akkor az attól van, hogy van már annyi felhalmozott érték a kapcsolatodban, hogy azzal megy tovább, függetlenül a hormonrendszeretektől. 0,5-2 év alatt állítólag kivétel nélkül kialakul mindenkiben egyféle "rezisztencia", mely nem visszafordítható. Ettől divat manapság megijedni, tudniillik kapcsolatot csakis és kizárólag szerelemre lehet alapozni. Szeretetre kéne pedig és nem megijedni, mikor a szerelem szeretetté alakul. Biztosabb lehet az ember a dolgában azért egy fokkal, ha a partnerével szeretik egymást, mint embert, mintha csak annyit tudnak felmutatni, hogy megőrülnek egymástól.

32/f

2019. márc. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na, tudtam en, hogy utana nem beszelgettel vele, nem faggattad ki pontosan az erzeseirol es az elmenyeirol, hanem beguboztal es jottel ide faggatozni. Beszelgess vele es ismerd meg a ferfi testet es utana el tudod donteni, hogy orgazmus elott se szeretett, vagy csak az utana levo egy percben (!) erezte magat furan. Beszelni, beszelni es erdeklodni kell! Jo nagy dinka o is, hogy utana nem nyugtatott meg azonnal, o meg a noket nem ismeri, hogy rogton elkezdenek kombinalni.

Beszelgessetek oszinten, hibaztatas es szamonkeres nelkul. Igyekezzetek megismerni hogyan mukodik a masik.

2019. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!