Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogos, ha már kezd kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha már kezd kicsit elegem lenni és belefáradtam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tetszik nagyon egy srác, látásból ismerjük egymást, már évek óta nem találkoztunk mire végre megtaláltam Facebookon addigra meg elköltözött az ország másik felébe. De elvileg ő is Pestre megy majd egyetemre. Láttam, hogy lett egy csomó új ismerőse, nem mertem írni neki, csak lájkolgattam meg felköszöntöttem név-és szülinapon, de azokra is csak reagált. Aztán egyszer csak ő is reagálni kezdett a fotóimra. Úgy gondolom, hogy lehet hogy a Facebook nem mérvadó, de nem értem miért kezdett el nekem lájkolgatni. Ekkor hogy kapcsolatba kerüljek vele, a legutóbbi szülinapján készítettem neki saját kezűleg egy kis ajándékot, amibe a Happy birthday volt beleírva. Hát az bejött hogy beszélgettünk, mondta hogy nagyon szép lett és kicsit szarul esett, hogy azt kezdte el firtatni h én csináltam-e, mikor pont az lett volna a lényeg, hogy a kedvenc témájához kapcsolódó volt az ajándék, persze bevallottam, hogy nem teljesen az én munkám, de a mintát saját kezűleg készítettem, erre ő azt mondta, hogy sejtette. Utána még érdeklődött beszélgettünk, aztán pedig lelépett. Lassan már 3 hete nem keresett. Kicsit belefáradtam h mindig én vagyok azon hogy észrevegyen úgymond...



18/L


2019. márc. 11. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár évente irogatok a neten ezt nehezen lehet kapcsolatra nevezi, lépjen tovább és keres valós embereket
2019. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de utalgatásokkal meg lájkokkal nem is fogod elérni, hogy felfigyeljen... Látszik, hogy még fiatal vagy relatív. Ha tetszik írj rá, kezdeményezd a beszélgetést. Ha akkor lepattint, tudni figod hogy nem az eseted, de ez a "sült galambot a számba" attitűddel várhatod életed végéig.


30N

2019. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagy semmibe fáradtál bele. Másodlagos jelentésekből, utalgatásokból, jelzésekből nem fog felépülni egy kapcsolat. Közvetlen beszélgetésből, iterakcióból viszont igen. Eddig semmi, de semmi nem történt közöttetek érdemben. Ha akarsz valamit, tegyél érte. Ha beszélni akarsz vele, beszélgess vele. De ne azt várd, hogy majd telepatikusan kitalálja, hogy mire gondolsz.
2019. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!