Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen nem visz rá a lélek, hog, tanuljak?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt állok és nem tanulok semmit. Úgy telnek el a napok, hogy semmit nem kezdek magammal. Eddig nem ilyen voltam.

Folyamatosan egy srácon jár a fejem, mindig csak rá gondolok. Nem lesz ennek jó vége.

Miért van az, hogy vonzódok és vágyok egy olyan srác után, aki nagy ívbe leszar? Tény, hogy azt mondta van esélyem és oda van értem, de a szavak semmit sem számítanak, ha nem tesz semmit.

Szerintetek ez nagy mértékben befolyásolja azt, hogy nem tanulok?



#tanulás #szerelem #vágyódáa
2019. márc. 13. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy lesz egy elb*szott érettségid, amikor a fiú már nem is emlékszik rád.


:)

2019. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így. Nálam nagyon is befolyásolta a tanulási képességeim.

Próbáltam átfordítani az egészet a fejemben úgy, hogy inkább motiváljon. Azaz, hogy megmutassam "mit veszít". Arra gondoltam, ha látja mennyire jól teljesítek, az álmaimat beteljesítem és nagy az önbizalmam, akkor felfigyel rám. Nem akartam, hogy azt lássa még az érettségi sem megy, kudarcot kudarcra halmozok. Nekem ez adott egy löketet, remélem neked is, vagy legalább sikerül egy jó megoldást találni minderre :)

2019. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább mutasd meg neki, hogy mit veszít! A lényeg, hogy ne gyere ki rosszul a szituációból.
2019. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nekem anno az előrehozott angol érettséginél volt ilyen problémám, aztán végzősként hála ég elkerült a szerelem.

Nekem az segített az angolnál, hogy majd a fiú tuti büszke lesz az eredményemre, mikor örömmel mesélem el neki és így is volt! :) Nem tudom mennyire vagy vele beszélőviszonyba vagy, hogy személyesen mennyit beszéltek. DE gondolj arra, hogy a családod, barátaid és esetleg ő is mekkorát csalódna ha bukdácsolnál. És gondolj magadra, a jövődre, a céljaidra! Még van időd készülni; sok sikert előre is!

2019. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!