Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz, hogy az 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy az 50 éves hölgyek jönnek be? 23F

Figyelt kérdés

A korombéli lányok számomra túl komolytalanok, és hiába néznek sokan jól ki, a szememben egy érett igazi NŐVEL nem versenyezhetnek. Az is tetszik, hogy az idősebbeknek már van tapasztalatuk.


Volt kalandom már egy ilyen idős nővel, hihetetlen élmény volt, és eggyel még fészen is beszélünk. Fűzöm, alakul a tali. :)


Mennyire gáz?



2019. márc. 14. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert.Én nem tudnàm elképzelni,hogy változókorban ilyen fiatal fiúkkal találkozgassak,de most sem.Mindenkinek joga van olyan párt választania magának,amilyen az ízléseinek megfelel,ha pedig kölcsönös,hajrá.Ha személyesen ismernélek,lehet kicsit ferdén néznék rád,de szerencsére nem vagyunk egyformák... 28/N
2019. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi sem gáz.

Mindenkinek más jön be.

2019. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfigyeltem, hogy mostanában ez mintha valami divat lenne. Olyan töltete is van szerintem az egésznek mintha a felnőttfilmekben a nagydarab négereket teszik össze a szőke vékony lányokkal. :)
2019. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Divat? Életemben nem láttam 20 éveseket 50+ évesekkel (legalábbis fiú-nő felállásban), és nem is hallottam ilyenről.

Eléggé visszataszító, hogy a nagyikra gerjedsz.

2019. márc. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!