Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjak neki még egy esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki még egy esélyt vagy ez szakítook? Illetve mennyire baj, hogy néha elszív 1-2 füvescigit?

Figyelt kérdés

Szeptemberben jöttünk össze, már a 2. héten megcsinálta azt, hogy úgy berúgott, hogy lemondta a találkozót másnap, majd mikor ezt szóvátettem még szakított is. 3. nap már könyörögtt, hogy szeretne még egy esélyt, megkapta, egy ideig jó volt minden. Hazavittem bemutatni, ő akarta azt is. Majd elkezdődtek a problémák, ha valami nem tetszett neki megsértődött, férfi létére hisztizett, ha beszélni akartam a problémákról visszakozott. Mindig jöttt valami kifogás, majd szakítottam vele. Akkor könyörgött, hogy ne haggyam el, 2 hétig még irogatott, majd fenyegetőzött, hogy megüli magát, mire ráhívtam a rendőröket. Persze vaklárma volt, de ellettem mondva mindennek, beetette a csaláját, barátait is. Ez az ügy miatt be kellett mennem a rendőrségre tanuként, de ott kiderült, hogy zaklatás miatt feljelentett. Előadta, hogy ő szakíott és én nem hagytam békén, az az egy szerencsém volt, hogy megvoltak az üzenetek, sms-ek, így végül nem lett belőle ügy.



A kapcsolatunk alatt végig sírt, hogy őt kihasználják, milyen rossz ember, soha senki nem volt vele ilyen kedves, mint én stb.



Lehet, ha türelmesebb vagy megértőbb vagyok vele akkor nem fajul ez idáig. Előttem egy 7 éves kapcsolata volt, tehát nem hiszem, hogy olyan nagy a baj a fejében.



Azt tudom, hogy régen sokat drogozott, de elméletileg mostmár leszokott, csak néha szív. Ez már változás ahhoz képest, hogy régen 3-4 félét is használt hétvégente, és árulta is. Ezért gondolom, hogy képes változni.


2019. márc. 17. 14:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
54%

"Sajnálom, mert a "barátai" csak azért vannak vele, mert mindent ő fizet, de a legtöbbször le se sz.ják."

itt van a kutya elásva nekem összeállt a kép. Ez a gyerek egy pénzes apuci kicsi fia aki már jó dolgában azt se tudja mit csináljon. Te meg asszisztálsz neki ebben, mert mellette maradsz és megbocsájtasz neki mindent. Szóval most is az van amit ő akar. Hidd el nem fog megváltozni. És ez a félek attól, hogy összejön mással, gondolom abból ered, hogy tele van pénzzel, és irigy lennél a másik csajra. Valld be őszintén magadnak, hogy csak azért vagy vele, mert nincs anyagi gondod mellette. Másért egy rinyagép kisgyerekkel nincs együtt egy nő, hacsak nem te is 14-15 éves vagy kérdező. Már az elejétől kezdve nem működik ez a kapcsolat, de erőlteted. Ha meg megöli magát, (ez morbid lesz, de) egészségére. Hozzátenném úgyse teszi meg, csak ezzel maga mellett tud tartani, és hidd el ha szakítasz vele ezt ugyanúgy be fogja vetni, mert egyszer bejött. Már túl sok esélyt adtál neki. Engedd el, ez a kapcsolat nem működik köztetek. Neki egy hasonló nő kell mint ő maga akivel együtt szívhatja a füvet, meg együtt berúgnak, és nem törődnek semmivel.

De ez a mondat jusson eszedbe amit most leírok amikor legközelebb adni akarsz neki egy esélyt.


Csak a gyenge emberek nyúlnak kedély javító szerekhez, mert nem képesek megbirkózni az élet nehézségeivel.

2019. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Mindig én fizettem mindent, mozijegy, kaja, nem a pénzéért voltam vele.
2019. márc. 17. 20:48
 23/32 anonim ***** válasza:
akkor bocsi az a megállapítás félrement.
2019. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy: a csavoval nagyon nem az a problema, hogy elsziv neha egy fuves cigit, hanem az hogy egy mentalisan zavart nem normalis szociopata. Ketto: igen, lesz aki el tudja viselni ot, de nem azert mert benned hiba lenne (a benned levo hiba ez a karos parkapcsolati mintakbol eredeteztetheto onbizalomhiany ami ilyen ostoba gondolatokra kesztet), hanem mert sajnos rengeteg normalis kapcsolatra keptelen agyhalott szociopata no van ezen a vilagon. Pont ilyeneknek mint ez a faszi. Sot, 99% hogy a masik noje is vagy ugyanilyen beteg ember volt mint a faszid, es ket hetente ment a rendorseg mert epp sirogorccsel fenyegetoztek egymasnak ongyilkossaggal, vagy pedig az a no is hasonloan sulyos onbizalomhianyban szenvedhetett. Akarhogyis... ha igy van akkor 7 evet vesztegetett el erre a szarra. Te is ennyit akarsz csak azert hogy elmondhasd hogy te el tudtad viselni, nem veled van a baj? Normalis vagy te?
2019. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Kérdező ne haragudj hogy ilyet írok de te hülye vagy...
2019. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj tenyleg hulye vagy ,tedd csak tonkre az eleted ilyen hulye ember miatt
2019. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Azt érzem, ha ő ilyen problémákkal a fejében nem tud elviselni, akkor soha senki nem fog. És ha összejön valakivel, aki el tudja viselni, akkor csak bennem van a hiba
2019. márc. 19. 12:41
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd ki és kezdj el dolgozni az önértékeléseden sürgősen.
2019. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

"mert ha el tudja viselni valaki akkor valószínűleg nem vele van a probléma hanem velem"


Nem. Ez azt jelenti, hogy talált egy 0 onertekelessel rendelkező, magát kihasználni hagyó, pszichesen erosen instabil balekot.

2019. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
És mivan ha bennem van a hiba és én váltottam ki belőle ezt a viselkedést, és alapból normális azért viselték el 7 évig?
2019. márc. 19. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!