Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok nőt miért nem érdekel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőt miért nem érdekel a szex és/vagy a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyetemen és utána is tömegesen látni fiatal, nagyon csinos nőket, akik mindig egyedül vannak, egyetem alatt soha egyetlen pasival sem randiznak, alkalmi egy éjszakás kalandjuk sincs soha.


De nem tűnnek boldogtalannak sőt teljesen kiegyensúlyozottak, és hiába telnek az évek ez mit sem változik, és ők egyszerűen csak megöregszenek bármilyen intim kapcsolat nélkül.



2019. márc. 17. 19:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

# 9


Nem baj. Csak kíváncsi vagyok hogy mi lehet a jelenség oka.

2019. márc. 17. 19:41
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem érdekli őket. De annak nincs értelme, hogy olyan valakivel belemenjenek kapcsolatba csak a szex miatt, hogy végre legyen már kapcsolat... vagy a másik, hogy emiatt ahogy itt szokták mondani "lejjebb adják az igényeket".


Igen, az irreális igényeket tényleg át kell gondolni, de annak nincs értelme, hogy frusztráltság miatt szerezzenek valakit, akit igazán nem is szeretnek. Az meg kiszúrás lenne a férfival is, mert csak azért kellett, mert nincs ló, akkor jó a szamár is.

2019. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

Vannak, akiknek jó úgy az életük, ahogy van, és ezért nincs feltétlenül szükségük kapcsolatra, hanem csak akkor engednek bele valakit, ha az hozzá is tud adni. (Még mielőtt jönne a félreértelmező brigád: nem pénzre gondolok, hanem egy tartalmas, boldog kapcsolatra.)


Bár adom amit már írtak, hogy nem feltétlenül ismerheted meg pusztán hallomásból mások életét.

2019. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%
Én is ismerek olyan nőt aki huszonéves, nagyon csinos és évek óta egyedül van mondjuk a természete kibírhatatlan és persze senki se jó neki.
2019. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőt érdekel a szex. A pocsék szex viszont senkit sem, nemtől függetlenül.
2019. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nőt érdekel a szex. Sőt nem is minden férfit.
2019. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

#16

Miért nem?

Önmagában a szex ami leegyszerűsítve nem más mint jó érzés mindenkit érdekel. A rossz tapasztalatok miatti elzárkózás egészen más tészta.

2019. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem például abszolút hidegen hagy a szex, párkapcsolatra viszont vágyom. De kétlem, hogy van olyan férfi, aki miattam lemondani a testi örömökről és ezek hiányában is mellettem maradna, úgy, hogy közben nem csal meg.
2019. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Pl aszexuálisok. Csak mert te nem tudod elképzelni, hogy valakinek nem akkora öröm a szex, mint neked, létezik ilyen. Oviban megtanuljuk, hogy mindenki más.
2019. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%

Nekem pl nincs igényem kapcsolatra, és nem is hangoztatom, mert ha meg merem említeni, akkor meg akarnak téríteni, hogy ne legyek hülye stb. Utána meg sírnak a párjuk miatt...

Ha eljön a kedvem, akkor fogok ismerkedni, jelenleg semmi kedvem nincs rá, én belelustultam a magányba, nagyon jól el vagyok, nem változtatnék inkább.

Szóval nem mindenkinek egy célja, hogy társa legyen. Meg persze van aki addig válogat, hogy egyedül marad. Lepontozhattok de több ilyet ismerek, akik rosszul vannak, hogy nincs rendes pasi, közben meg olyan elvárásaik vannak, hogy hú. Meg olyan is van, aki egy bizonyos személyre vár kB örökre.

Sok oka lehet.

2019. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!