Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
A mostani párom mindent megtesz értem, főz,mos,takarít nekem,úgy,hogy nem is élünk együtt és nem kérem rá. Mindenben támogat mindig és mivel nekem alapvetően nagy a szabadság vágyam,mármint haverokkal találkozgatás stb ezt is megadja nekem. De nagyon ragaszkodó és bújós és én nem vagyok ilyen. Ez engem zavar,hogy minden idejét velem akarja tölteni,és néha úgy érzem nem nagyon akarja,hogy sörözzek a haverokkal,hanem vele legyek. Hetente 2estét tudunk csak együtt tölteni a többi napon meg 2órákat telefonálunk.Hogy lehet ilyen gyerekes és önző?
2019. márc. 18. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jézusom. A barátnőd tok jofej és normális csajnak tűnik. Te mondod hogy egy szava sincs ha a haverokkal sörözöl heti két napot. Szabad vagy. Akkor?


Már bocsánat de egy párkapcsolatban ennél több időt 'kellene' együtt tölteni különben ez így kb haveri szint. En megertem hogy neki ez kevés.


A másik dolog meg ha komoly kapcsolatod van akkor bizony igencsak atalakulnak a dolgok. Hátrébb kerülnek bizonyos szempontok. És itt nem arról van szó hogy ne lehetne kulon programot csinálni de több lesz általában a közös pillanat.


Az én párom mielőtt találkoztunk iszonyat jövős menos szabad emberke volt. Buli haverok csajozás. És ez így ment körbe korbe. Sose volt otthon mindig úton volt. Este leulni egy filmet nézni? Soha.

Találkoztunk. Leszogezem hogy én soha nem mondtam meg neki hogy mit tegyen. De ő magától abbahagyta ezt a dolgot. A haverokkal is kéthetente találkozik vagy amikor épp kedve tartja de kicsit sem olyan sűrűn mint azelőtt. És sokszor engem is hív.


Én soha nem tiltottam meg neki semmit. De nem jár bulizni azóta stb. S lényeg hogy lenyugodott. Ha viszont tovább ment volna ez a csak a buli csak a csajok folyton úton szitu én is szóvá tettem volna. S valószínűleg el is hagytam volna ha nem változott volna.


Az élmények erősítik a kapcsolatot, ha nincs köztetek több kontakt ez el fog halni.


Becsüld meg ezt a lányt. Egyébként valójában szereted?

2019. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Neked nagy a szabadságvágyad, amivel nincs baj, de akkor neked nem kell komoly kapcsolat. Egyelőre neked a haverok fontosabbak.
2019. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szeretem őt nagyon,csak ez zavar
2019. márc. 18. 22:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy szereted, de annyira még sem, hogy valamennyi kompromisszumot köss. Jelenleg csak neki kell alkalmazkodnia, neked semennyit. Ezen gondolkozz el.
2019. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi zavar? Hogy szerencsétlen találkozni akar veled?
2019. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!