Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ha meg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha meg mindig szeretem a volt parom?

Figyelt kérdés

A legelső nő volt az életemben a volt párom akivel több mint 2évet laktam ! Hát volt sok megbántás és féltékenység mindkettönk részédől. De talán azt hiszem én túlzásba vittem. Ez miatt is ell költözött és itt hagyott egyedül! Eltelt több mint 3hónap azóta próbáltam mással de nem ment se a beszélgetés se a szex! Régen is volt párkapcsolatom de nem tudtam soha ennyire ilyen módon kötődni semmeik barátnömhöz!:(

Sajnos nincs étvágyam,napi 2doboz cigartátt szivok a megszokott 1doboz helyett, és állandóan csak ő jár a fejemben !

Sajnos közölte velem hogy ő már kiszerett belölem és nem akkar semmit.

Vissza szerezni sincs lehetöségem mert régen is mindig az volt a szemem elött "sajnos a paprikáskrumpli se jó vissza melegitve!" De egyszerün képtelen vagyok élni nélküle ! Mit tehetnék ?



2019. márc. 19. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

5 éve vagyok boldogtalan. Mai napig rengeteget gondolok az első szerelmemre. Tudom, hogy beteges, de mivel nem járok emberek között, és amúgy se tudnék oda menni egy nőhöz se, nincs semmi sikerem az életbe.

Neten szeretnék ismerkedni, de ott se áll velem szóba senki, még akkor se, ha direkt csak barátságot keresek bennük.

2019. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Piálj mint a gödény.Sokkal jobb lesz meglátod.
2019. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám őt minnél hamarabb elfeledni ?
2019. márc. 19. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha itt sajnalkozol biztos nem. Menj emberek közé, koncentrálj a munkára, ha esetleg celtalannak érzed az életed jelentkezz valami suliba, hidd el az jót fog tenni. Ha állandóan egyedül vagy és azon kattogsz milyen sz*r nélküle az élet akkor nem is lesz jobb soha. Felnőtt, független ember vagy, azt csinálsz amit akarsz. Olvass, utazz, tágítsd a látóköröd amennyire csak tudod, és a végén már csak azon kapod magad hogy boldog vagy nélküle is. Ja és azt vesd jól az eszedbe hogy köztetek már soha nem lesz semmi. Hiányzik, ez van. Töltsd be az űrt mással, akár új emberekkel, akár új ismeretekkel
2019. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!