Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon már tényleg megbolondult...

Vajon már tényleg megbolondultam teljesen?

Figyelt kérdés

Segítségért fordulok önökhöz hátha tudják mi a bajom vagy legalább is valami formában tudnak adni tanácsot vagy egy kis segítséget!


Az alábbi van velem, sajnos több problémám is van ami már így felnőtt koromra kicsit aggasztó és taszító..


Az első nagy problémám a hazudozás nem tudom erre van e valami nemű gyógymód, vagy valami betegségnek lehet e jelei... Nagyon sokat hazudok csak azért hogy baratkozzanak velem és középpontba kerüljék, felnezzenek rám stb... Az a baj amiket mondok másnak azt magam is elhiszem és sajnos már kerültem bajba is ez miatt komolyabban is! Már annyira túlzásba estem hogy ez már nem játék sőt félelmetes!


Következő problémám az öngyilkosság.... Többször voltam már kórházba ezmiat egyszer csak valami beugrik és ongyilkossagon töröm a fejem és elmegyek a végsőkig is akár.... Nem érdekel semmi és senki olyankor..... Mostanaba meg az is hozzá társult hogy nincs türelmem semihez és senkihez, agresszív vagyok ahogy hallom vissza és legszivesebben van olyan amikor is így le is fut a szemem előtt hogy agyon verném embertarsam is mert akár az idegesít ahogy rág vagy iszik.... És attól félek hogy ez el fog durvulni már ha nem kapok segítséget!


Állítólag Személyiség zavarom van voltam már igazságügyi elmeszakertonel mert csináltam már ugyan egy hülyeséget össze kerültem a törvényel de nem eletellenes és erőszakos bűncselekmények volt.... Csak tudták hogy többször voltam már öngyilkos stb.....


Továbbá van amikor idegen helyen vagyok akkor esténként elkezd velem forogni a szoba és hányok zsibbad a fejem a szám és össze akarok esni.... Ugyan ez jelentkezik sajnos nappal is pl mikor külföldön voltam és egyedül maradtam..... Ez sem tudom mi lehet


:(

Így egyenlőre ennyit remélem hogy így valami kis diagnózist fel lehet építeni ezzel amiket leirtam vagy hogy mit érdemes ezzel kezdeni addig amíg tényleg valami baj nem lesz!!! Segítséget előre is köszönöm üdv



2019. jan. 21. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha voltál kórházban, diagnózisodnak is lennie kell. Amikor bent voltál, nem írtak fel gyógyszert, amit szedned kell? Nem kell járnod kontrollra pszichiáterhez?

Ilyen problémákkal mindenképp menj el a körzeti pszichiáteredhez. Ha nem tudod, ki az, hívd fel a háziorvosodat, ő megmondja.

2019. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!