Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek miért nézik le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nézik le a nagy korkülönbséget?

Figyelt kérdés
Gondoljunk 20+ évre. (Férfi javára) 2FELNŐTT ember, szereti egymást, megvannak,meglepő módon van közös témájuk,tudnak beszélgetni mindenről.Hogyha, a melegek elfogadottak (nagyrészt) akkor a nagy korkülönbségen miért nem tudnak rosszalló arckifejezés nélkül végigsétálni az emberek? Ennyi erővel, ha melegek lehetnek, miért lenne probléma bármekkora korkülönbség? A pár aki együtt van, nyilván mindkét fél fejében megvan az a gondolat, hogy nagyon hosszutávon "elromolhat", de mivel jelenben élnek ezért inkább a jelenlévő boldogság, az ami irányit.

2019. márc. 25. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Szóval ez zavar téged? Így néznek rád is?
2019. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
20 év nagyon sok idő! Ha adott mondjuk egy 30 éves nő és egy 50 éves férfi, 50 fölött minden egyes megélt nap ajándék. Még a fiatal sem tudja holnap felébred e. 20 év korkülönbséggel hiába hogy szerelem van, nem lehet hosszútávra tervezni. Vannak kivételek hogy a férfi egészséges és jól tartja magát, viszont ez nagyon ritka.
2019. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 általánosságban zavar ez a dolog.
2019. márc. 25. 19:33
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 igen, 20év nagyon sok idő,de ez nem zárja ki egy nagy korkülönbséggel rendelkező pár szerelmét. Legyenek boldogak együtt, amíg lehet.. Nem de?
2019. márc. 25. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Én nem nézem le, mert az idősebb pasikat kedvelem. 35/n
2019. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Én nem nézem le, de értelmetlennek látom az ilyen kapcsolatot. Mert a nő harminc-negyven körül átmegy majd ápolónőbe. A férfiak amúgy is korábban halnak, így a pasi bebiztosítja magának a fiatalos ápolónőt a végnapjaira, a nőci meg majd egyedül ül vagy 30 évet, mert amikor a hetven éves párja meghalt ő még csak 50, ami túl idős arra, hogy új pasit szerezzen, de túl fiatal ahhoz hogy egyedül töltse ezt az időt.
2019. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
6-os, csak annyit mondanék, hogy sohase késő új pasit szerezni. Hozzáállás kérdése.
2019. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Én nem nézem le, baromira nem érdekel ki kivel van. Nekem is bejönnek 15-16 évvel idősebb férfiak (nyilván nem az összes itt konkrét emberekre gondolok). És ha úgy alakulna ki tudja lehet hogy belemennék egy ilyen kapcsolatba. De azt is tudom hogy azax néhány évig tarthatna, nem életünk végeig. Annyira hosszútávon nem működne. Egy darabig igen. Ha csak a jelenlre gondolok.

Nem nézek le senkit. Illetve nem ilyen miatt:)

2019. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Miért lett #6 lepontozva?


Abszolút reálisan látja, hogy most működik, de hosszútávon ez csapda a fiatalabb félnek.


Persze, ez az ő döntése, de érdemesebb MOST mérlegelni, mint X év múlva megbánni.

2019. márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a buktató egy ilyen párkapcsolatban. A legtöbb esetben hosszútávon tényleg nem működik.

De itt az oldalon, a médiában (pl celine dion és a volt párja) is lehet olvasni róla, hogy megesik, hogy mégis. Szerintem óriási szerelem kell hozzá.

Én nem ìtélem el őket. Minden felnőtt ember el tudja dönteni, mit akar az életétől, nem az én dolgom idegeneket megítélni abban, hogy kit választottak partnerüknek.

2019. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!