Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme a szerelemnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szerelemnek, ha a tudomàny szerint kàbítószer az egész?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy blokkolja a józan gondolkodàst pl. a màsik megítélésében, a szerelmesek ugyanazt élik àt szakítàsok, mint a drogfüggők.


Kinek àll érdekében ilyen hitvàny àllapotba esni? Anélkül is lehet randizgatni, szexelgetni, ràadàsul még a gondolkodàs sem sérül.


2019. márc. 27. 07:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Boldogsàg-érzés nem ugyanaz, mint amit a szerelem vàlt ki.
2019. márc. 27. 08:34
 12/17 anonim ***** válasza:
A tudósoknak is van barátnōjük meg házastársuk nagyokos...
2019. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi értelme ennek a kérdésnek, ha ez teljességében szubjektív téma? Mindenki azt keresi a kapcsolatokban, ami neki jó. Engem pl. sosem tudnál meggyõzni arról, hogy az érzelem mentes szexkapcsolatoknak több értelme lenne. De felōlem te azt csinálsz magaddal amit akarsz, én nem szólok bele. Téged miért érdekel, hogy mások mit csinálnak az életükkel? Nincs saját életed?:DD
2019. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

En egyetertek a kérdezővel. Nőként. Sokkal előnyösebb, ha a masik fel jobban ragaszkodik, mondjuk nem is tudtak sokaig lekötni az exeim.

A lenyeg, hogy en ne szolgáltassam ki magamat se érzelmileg, se anyagilag es ne függjek a másiktól.

2019. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14 “elōnyösebb ha a másik fél jobban ragaszkodik”


Aha. Tehát nincs értelme a szerelemnek, csakis abban az esetben, ha téged szeretnek, veled törōdnek. Ez csak sima egoizmus, “a fō hogy én jöjjek ki jól a dolgokból, hogy másokkal mi van az tökmindegy”.

2019. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Bocsi, de elégszer jöttem ki en rosszul a dologból. Ez az en életem, az en velemenyem, a tobbi tenyleg le van sz*rva.
2019. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Haha jó pofa vagy! Csakhogy!!! A szerelem nem irányítható. Jön mikor nem kellene s néha a legrosszabb élethelyzetekben. Ezt nem tudod irányítani , ha beleesel.
2019. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!