Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet szakítás után találkozni?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat volt, és szakítottam vele, már nem szerettem. Alapból úgy volt hogy hétvégén talizunk, de mondtam hogy offoljuk, de felesleges. Viszont ő nagyon akarja hogy találkozzunk, mert megakarja beszélni (a nem tudom mit, mert tisztán leírtam hogy már nem szeretem) mert hogy neki nagyon fontos lenne. Nagy nehezen belementem, de szerinte nem volt jó ötlet. Mit tegyek majd a talin? Nem szeretném visszafogadni. Alapból nem tudom lekezelni a sírós jeleneteket, szóval nem tudom mit tegyek majd (biztos lesz ilyen mert nagyon szeret).
2019. márc. 27. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nincs értelme. Én is elmentem az exemmel miután szakítottam vele. Ülhettem ott órákig és halgathattam ahogy bőg. Semmi értelme nem volt, de másként nem vol hajlandó visszaadni pár értéktárgyamat. Szerintem hanyagold.
2019. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, jobban jár ha túllép a dolgon, ahelyett hogy sanyargatja magát.
2019. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát talán megérdemel egy rendes lezárást a dolog. Őszintén én nem mennék el, mert ezeknél a taliknál a másik fél csak még rosszabbul érezheti magát, de nekem is volt olyan, hogy még utána találkoztunk, beszéltünk és jobb volt úgy. Talán ez egyénfüggő, ha úgy érzed hogy sírós vége lenne az ő részéről talán nem érdemes.
2019. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!