Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok nekem tanácsot hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok nekem tanácsot hogyan változna ez?

Figyelt kérdés
Neten kezdtünk egy pasival irkálni, nagyon kedves, érdeklődő és a tudomásomra is adta, hogy szeretne akár kapcsolatot is ha úgy alakulna. Szeretne megismerni stb..Nos már találkoztunk is jó párszor, nincs kínos csend, nagyon jól el tudunk beszélgetni, ő hív ki, de nem lép. Nem kezdeményez egyáltalán. Persze én sem ki tudja mit szeretnék, csak mondjuk egy kéz fogás, arcra puszi, szerintem nem olyan nagy dolog. Mit gondoltok miért rekedhetett meg ez a kapcsolat? Jártetok már így?
2019. márc. 30. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Óóóóó, ez nem jelent rosszat, sok ilyen sztorit hallottam már, mind jól végződött. Igaz ellentmond az előítéletnek, miszerint "a férfiak szexmániásak".


De ha nagyon zavar tégy te egy óvatos első lépést.

2019. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd meg te azt a lépést, vagy segíts neki megtenni ...
2019. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát te os fogadd el a kihívását ahogy írtad..
2019. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez jó jel ha a férfi nem mer lépni és tartás van benne, kivárja a pillanatot. Nem rögtön leteper, hanem hónapokig képes ismerkedni veled. A jelleme szerintem nagyon jó és megbízható személyiség, ezt férfi szemmel írom. Lehetséges hogy komolyan gondolja veled és szeretne megismerni jobban, illetve tisztel annyira hogy nem ront rád, ő tényleg a lelkedre kíváncsi. Menj el vele moziba, színházba, koncertekre és nem ciki ha mondjuk fél évig csak barátok vagytok. Ne siettesd csak érezd magad jól vele.


Úgy gondolom ebből egy őszinte és korrekt kapcsolat is kialakulhat, de mivel netes pasi, benne van a lehetőség hogy akár veszélyes is lehet, aki nem kell senkinek. Az ember igazi énjét csak idővel mutatja ki. Ebből a szempontból jó hogy nem sieti el a dolgot. Legyél okos és figyelj minden jelre aztán mérlegelj hogy megéri e vele foglalkozni.

2019. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat :)
2019. márc. 31. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!