Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális véleményeket kérnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális véleményeket kérnék az alábbi esethez. Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, nem írnám le, hogy hol és mikor, a lényeg hogy a megismerkedés személyesen történt, és hogy eleinte interneten tartottuk a kapcsolatot.


Kb. 1 hónap beszélgetés után a héten találkozunk először.


Teljesen szeretetreméltó, okos, intelligens és csinos leányzó, szóval tökéletes. Egymás után két nap is találkoztunk, mert jó éreztük magunkat együtt, sokat nevettünk, beszélgettünk.

A második alkalommal ő a búcsú puszik helyett hirtelen megcsókolt, ami annyira meglepett, hogy majdnem elfelejtettem viszonozni, de végül nem álltunk meg egynél.


Ma találkoztam vele, és közölte, hogy kimondhatatlanul örül annak, hogy megismerkedtünk, és hogy sok dologban egyezik az ízlésük is meg a véleményünk, de ő egyik csóknál sem érezte azt, amiről a romantikus filmekben szó van, az a bizsergés. Ezek szerint nem működik a kémia, és ne folytassunk párkapcsolati szinten, de az ismeretséget nem akarja elveszíteni.


Én elmondhatatlanul megkedveltem, és benne is mélyült a szimpátia, de akkor...?


Abban állapodtunk meg, hogy nem szakítjuk meg a kapcsolatot, de egy kis ideig nem is írunk egymásnak. Később ha ebből lehet még valami, akkor nem zárkózik el előle, de jelen helyzetben nem lát esélyt a folytatásra párkapcsolati szinten.


Én nagyon megszerettem, és nem akarom elveszíteni, de a környezetemben mindenki azt tanácsolja, hogy várjam meg, míg ő ír.


Számíthatok-e rá, hogy lesz folytatás, vagy teljesen reménytelen?

Esetleg elsiettük a dolgot, ne volt meg a megfelelő hely és idő az első csókhoz?

Menthető-e még ez valahogyan?


Egy kissé csalódott fiú



2013. júl. 18. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Keresd meg te aztán kérdezd meg mi hogy mizu van ?:D
2013. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

keresd te

azt hogy lehet-e belőle vmi, nem tudom

majd kiderül

2013. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bummer ***** válasza:
Meg értelek. Sajnos ez még sokszor előfordulhat. Várj, hátha másképp alakul, de szerény véleményem szerint nem rá kell várnod. Sőt pontosítanék, ha találkozol azzal akivel egyformán fogtok vonzódni egymáshoz akkor tudni fogod, megérte kivárni. Fel a fejjel.
2013. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy a csókig minden gördülékenyen és simán ment, utána viszont minden széthullott... :(
2013. júl. 18. 23:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány egy lépéssel a föld felett, egy álomvilágban él. Elgondolkodtató, hogy valóban köztetek nem működik csak vagy el van szállva az agymosott filmes világban
2013. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincs romantikus-filmes-első-csókos bizsergés. Az egész butaság, de ha még így is érdekel a csaj, akkor keresd meg, egy csokor virággal, légy az ő Richard Gere-je, és szeretni fog. Már ez alapján, amit eddig írtál.
2013. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy lökött tini. Azt hitte, hogy ha 2 randi után (talán életében először) megcsókol valakit, akkor azonnal egy hollywoodi filmbe kerül. Ha várt volna, hogy tényleg legyen érzelem kettőtök között, akkor talán megtörtént volna az, amire vágyott.

(Én tudom, hogy a barátnőmet hogyan kell csókolnom, hogy levegyem a lábáról. De kicsit idősebb (tapasztaltabb) vagyok nálatok és nem is az első csóknál tartunk.)

2013. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hm..szerintem létezik bizsergetős csók, de nekem sem az első alkalomtól kezdve volt. Az elején én sem éreztem úgy h ez vmi különleges dolog lenne, de egy idő után, bár lehet azért is, mert egyre jobban megszerettem a barátomat, egyre inkább olyan igazi bizsergetős csókká vált és azóta is olyan, szóval én a lány helyében nem ítélnék ennyiből. Szerintem írj rá, ha nem vonzódna hozzád, nem csókolt volna meg.

22L

2013. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ywerd ***** válasza:
Lehet az nem tetszett neki,hogy nem érezte azt hogy majd felfalod,és neki kellett úgymond kezdeményeznie a csókot.A lányok nem szeretnek kezdeményezni,légy férfi menj előre.Ez a manusok dolga,a nőé meg nemet mondjon.Ne nyavalyogj itt,mondd meg neki hogy te többet akarsz,de ilyen legyünk csak barátokba ne menj bele.És légy férfi,ne elvárásokhoz alkalmazkodj,hanem csináld azt amit tiszta szívből csinálnál.
2013. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
te vagy a fiú lépj te először!!!
2013. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!