Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együttérző nők, ha a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttérző nők, ha a kapcsolat elején kapnátok egy szép ajándékot a férfitől, de kiderülne hogy nem volt rá pénze és kiált a templom elé kéregetni, meghatódnátok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 19:22
1 2
 1/11 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Hát én férfi vagyok, de ha fordítva lenne elgondolkoznék kicsit a csajon, hogy nem okés valami a fejében. Nálam ez egyáltalán nem imponálna, miért kellett akkor ilyen drága ajándék, legtöbb ajándéknak nem örülök, amit mástól kapok...
2019. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepne a dolog. Elgondolkodtató lenne. Ha mondjuk utcamuvesz és úgy szerezte a pénzt, akkor oké. Dr ha konkrétan koldult volna,az baromi kínos lenne.
2019. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább csak kínos lenne. Ráadásul nem jó jel, ha ennyire rosszul kezeli az anyagiakat.
2019. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkàbb kicsit,hogy is mondjam,kiábrándulnék
2019. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, inkább rosszul érezném magam, hogy úgy érezte, nekem mindenképpen drága ajándék kell, amit másképp nem tud megszerezni (mondjuk ez is milyen már, kéregetni kezd ahelyett, hogy inkább -többet- dolgozna, ez számomra egy nagyon kiábrándító döntés lenne).
2019. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egy kapcsolat elejen ne vegyen nekem ajandekot!

Ha nincs penze, akkor ne vegyen ajandekot!

Ne kolduljon!! Minek nez engem, hogy inkabb kiall koldulni, hogy engem "megvegyen"!

Ha engem akar, toltse velem az idejet. Ennyi!

2019. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Lopjon egy csokor pipacsot, attól meghatódnék.
2019. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
fejvesztve menekülnék.
2019. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább villanyszámlára kéregessen, ha ennyire rosszul áll.
2019. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Az jönne le belőle, hogy az a fajta majom, aki szerint a nőket sok drága ajándékkal kell lenyűgözni, megvásárolni. Ez egy nagyon unszimpatikus hozzáállás. Ráadásul még a pénzét se tudja beosztani, ami külön fekete pont.

A legszebb ajándék amit valaha kaptam az exemtől származik, egy párszáz Ft-os füzetet írt tele mindenféle üzenetekkel, levelekkel, dalszövegekkel és egyéb kedvességekkel amikor távkapcsolatra váltottunk. Azóta véget ért a kapcsolat, de még mindig örömel gondolok vissza arra az ajándékra, amikor ideadta könnyekig hatódtam rajta.

2019. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!