Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan döntenétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek a helyemben? Szeretem, mégis szenvedek.

Figyelt kérdés

Még mielőtt leírnám a történetet, szeretném jelezni, hogy két férfi párkapcsolatáról van szó, aki nem tud építő jellegű tanácsot adni, csak sértegetni, inkább ne írjon.


Kissr osszetett a sztori, de igyekszem erthetoen leirni;3 eve vagyunk egyutt a baratommal, en 22 vagyok, o 33 eves. Elvalt orvos, 2 gyermek edesapja. En egyetemre jarok meg, igazabol teljesen rendben volt a kapcsolatunk, egy honapja vannak kisebb vitaink.

En levelezo tagozatra valtottam az egyetemen, hogy dolgozhassak is. Nagyon osszevesztunk ezen, mert o nem szeretne, hogy dolgozzak, csak tanuljak. Viszont en nem szeretnek anyagilag tole fuggeni, sajat labamra szeretnek allni.

Az ido mulasaval tultette magat ezen, neha voltak megjegyzesei, mert egy pizzeriaban kezdtem el dolgozni pultoskent. Kisse serto volt magamra nezve is, amikor prolikent jellemezte az ilyen dolgozokat...

Nehezen de elfogadta, ment minden rendben.


Ahogyan irtam is, a hazassagabol szuletett 2 gyermeke, egy 9 eves fiu, es egy 5 eves lany. Valas utan jottunk ossze, latogatta oket rendszeresen, nem volt problema.

Egy honapja viszont nem megy hozzajuk, es mindig a munkara fogja az okat, es hogy inkabb mi kettesben menjunk valahova. Engem bant, hogy nem latogatja a gyermekeit, pedig semmi kozom hozzajuk. Minden nap megkerem, hogy menjen el hozzajuk, biztosan hianyzik az apjuk, ami ertheto. Emellett kisse megvaltozott a szemelyisege is, mar bulizni sem jarok, mert csak veszekedes a vege, hiszen szova teszi, utolso alkalomkor pedig el sem engedett.

Talan az eletkor kulonbseg lehet ennek az oka, a 11 ev.

Kisse ugy erzem, mintha mar nem egyenrangu partnerek lennenk a kapcsolatban, az egyuttletekkor is neha mar sokkal dominansabb es "eroszakosabb", mint regebben. Ha a barataimmal szeretnek elmenni csavarogni, jon o is, allandoan mellettem akar lenni. Azonban azt gondolom egy kapcsolatban is kell mindenkinek egy kis szabadsag, maganelet.


Nagyon szeretem, es nem akarom elvesziteni, de vannak nehez pillanatok a viselkedese miatt.

Engem a legjobban az bant, hogy elhanyagolja a gyermekeit az utobbi idoben, anyagilag nem, de lelkileg igen, ami rosszabb lehet.

Probaltam vele a parkapcsolati problemainkrol beszelni, de szerinte nincs gond a kapcsolatunkkal es mindig egyuttlet az ilyen bedzelgeteseknek a vege.

Azt erzem, hogy eluralkodott folottem es nem egyenraguak vagyunk mar, ennek ellenere is szeretem.


Hogyan tudnek hatni ra, foleg gyerek temaban?


Koszonom a segitseget! 😊


Szep napot,

Ádám


2019. márc. 31. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ugyanilyen sztorit ismerek.Ennek vége lesz,főleg a korkülönbség miatt.
2019. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Sajnos el kell, hogy keserítselek, mivel ez csak rosszabb lesz :/

Az hogy nem látogatja a gyerekeit nagyon mocsok dolog, és egy képet ad arról, hogy neki mit is jelent a család szó. Szóval vonj le ebből tanulságot, hogy kettőtök kapcsolata is majd milyen lesz a jövőben? Ha a gyerekeit lexarja?!

Másik dolog, hogy a viselkedése és a stílusa nagyon paraszt. Minden munkának meg van a maga hivatása. Vajon ha pl. az üzletláncokban nem lennének kirakodók, akkor hogyan tudná a kosarába tenni a terméket? Ja, sehogy. De fő, hogy "prolik" az ilyenek. Nem kell oda lennie magától, mert attól hogy ő orvos, nem biztos hogy jól is végzi a munkáját. Ő is csak egy ember. Én magasról teszek rá, hogy kinek mi a munkája. Azt szoktam mondani, hogy a wc-n mindenki ugyanúgy kiszolgáltatott helyzetben van ;) Szemely szerint én lépnék egy ilyen kapcsolatból, ami lehúz. Mert ő ezt teszi és nagyon ügyesen, mert te ettől függetlenül szereted. Viszont ez egy olyan kapcsolat lesz a jövőben is, hogy te majd csak egy bólogató kiskutya szerepét fogod játszani...

2019. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen lábtörlőnek tekint téged, aminek kizárólagosan ő a tulajdonosa. A korkülönbség sem kevés köztetek. Ő egészen más életszakaszban jár, mint ahol te jelenleg tartasz. Te még bulizgatnál, szórakoznál, ez érthető, nagyon fiatal vagy még. Ő már ezt inkább kihagyná.

Elég lenéző és bunkó stílusa. Én nem tűröm el ezt a mentalitást 5 percig sem. Ha nem megy, akkor nem érdemes erőltetni, érzelmek ide vagy oda. De te döntesz.

2019. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit mond, miért nem akarja látogatni a gyerekeket?


Ennyi info alapján nem is értem miért vagy vele. Van valami jó tulajdonsága is?

2019. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsaitokat. Ha megkerdezem miert nem megy a gyerekekhez, mindig a munkara fogja, hogy sokat kell dolgoznia.

A kislanynak jovo het utan lesz a szulinapja, remelem oda legalabb elmegy, mert engem tenyleg bant...


Vannak jo tulajdonsagai persze, en ezert is szerettem bele 3 eve. Tudom, hogy szeret o is, ezzel nincs problema csupan a gyerek tema a vitas most. :(

2019. márc. 31. 16:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Erzelmileg nagyon kotodom hozza, sokat koszonhetek neki, sokat tanitott az eletrol nekem. Velem abszolut kedves, eljarunk kirandulni, moziba, vacsorazni,teljesen tisztessegesen beszel velem, egyedul ez a proli jelzo volt a 3 ev alatt.
2019. márc. 31. 16:57
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Aha... Azért nem jár a gyerekeihez, mert téged már gondolatban örökbefogadott.. Azért nem kell valakitől földhöz vágódni, mert mondd néhány Szabó Péter és hozzá hasonló idézetet az életről, a fontosságáról blablabla. 😅 Milyen ember az már aki xarik a gyerekeire, aztán mást meg "oktatni" próbál az életről. Szanalom. Te pedig jól bedőltél neki. Jó szenvedést
2019. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem igy gondoltam a "sokat koszonhetek neki". Az elejen anyagi biztonsagot nyujtott es sok erzelmi tamogatast, hogy egyetemre jarhassak. Voltak rossz dolgaim, segitett tisztazni oket. Tenyleg halas vagyok neki.
2019. márc. 31. 17:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Apaként viselkedik veled. De a kérdésedbe beleírtad hogy szenvedsz. Mi a kérdés? Aki szeretve van az nem szenved
2019. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Figyu már, és agyerekei egyátalán tudják, hogy az apjuk egy pasival van? nem lehet az, hogy titkolja és azért nem akarja őket látogatni?

csak kérdezem.

2019. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!