Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzzem le a reménytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a reménytelen szerelem érzetet?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganő akibe pár hete beleestem, de akit sosem fogok megkapni. Próbáltam pedig kerülni iránta a mély érzelmeket, hónapokig sikerült is, de egyik reggel már tudtam,hogy baj van.Azóta annyira szenvedek egész nap, hogy alig bírok létezni.Egyfolytában ő jár a fejemben, aludni se tudok csak pár órát.Enni alig eszek, a mellkasomban nyomást érzek, nincs kedvem semmihez,teljes letargiában vagyok az iszonyú erős beteljesíthetetlen vágyakozás miatt. Hogy szabaduljak meg ettől a nyomasztó szerelem érzéstől leghamarabb?
2019. márc. 31. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Beszélgess vele, hátha kiábrándulsz. 36N
2019. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Szarban vagy.

Majd elmúlik. Ez csak fellangolas. Gondolj arra,mi lenne ha folyton eggyutt lognatok elobb vagy utobb jonnenek a bajok. Veszekedes ,feltekenyseg stb had ne soroljam s mikor evek multan mar azt kivannad h Uram szabadits meg tolle.

2019. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért lehetetlen, hogy megkapd?
2019. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%

Itt van a tavasz, rügyeznie kéne a szerelemnek, ti meg itt szerencsétlenkedtek, mert nem tudjátok feltalálni magatokat.

Hétköznap kerékpározok, olvasok, 7 Days To Die-t és GTR 2-t tolok, ma meg például térdtől könyékig sárosan egész nap kertészkedtem, mert iszonyat jó idő volt. Ez a "beteges szerelem", amit sokan éreznek, nekem kicsit fanatikusnak látszódik. (35/F)

2019. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem valószínű, hogy saját magadat hergelted bele ebbe az egészbe, kérdező + részben a hormonjaid "gondolkodnak" helyetted. Egyébként a problémád megoldására egy jó módszer, ha megpróbálod ezt az egész helyzetet, és benne önmagadat is egy bizonyos távolságból, kívülállóként szemlélni. Erre egyébként azok képesek legkönnyebben, akik tudnak valamelyest meditálni. Szóval próbálkozz meditálással, tudatos befelé fordulással, elméd kiürítésével. Ezt úgy kell egyébként csinálni, hogy beállítod az ébresztőt negyed órával későbbre, aztán leülsz, és 15 percig mást se csinálsz, csak behunyt szemmel, ellazultan egymás után számolod a lélegzetvételeidet. Ezzel a megfelelő, üres elméjű, meditatív tudatállapotba kerülsz.
2019. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy sem tudsz. Ne aggódj el fog múlni, ugyanis ez a fajta érzelmi állapot nem tartható fenn hosszú távon.
2019. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Elmúlik, csak kérdés mennyi idő alatt, ez rajtad is múlik.

Mondjuk arra kíváncsi lennék mi olyan reménytelen benne. Nem kell senkit sem az egekbe magasztalni magadban, csak jobban beleszeretsz. Ő is ugyan olyan büdöset szarik.

Nekem is volt évekkel ezelőtt egy lány a közelembe, aki kívül belül tökéletesnek láttam, nem hittem el, hogy ilyen létezik, és totál reménytelen volt a dolog, mert 5 éves kapcsolata volt, velem mintha egy kicsit flegma is lett volna, szóval elkönyveltem, hogy egyáltalán nem vagyok szimpatikus neki.

5 éves kapcsolat egyik napról a másikra ment a levesbe, pár hétre rá már egy randi után rajtam lovagolt. Kapcsolat nem lett belőle, mert nem éreztem hozzám valónak, és rózsaszín köd is elpárolgott, így utólag nem is értem, hogy mit láttam benne olyan nagy számnak, és sokkal több lányt gondolok jobbnak a környezetemben nála most már, valszeg te is így leszel vele.

De ha el akarod felejteni, járj társaságba sokat, ismerkedj más lányokkal, és kerüld őt. Ha csak a 4 fal közt őrlődsz, akkor rosszabb lesz.

2019. ápr. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
El fog múlni, a szervezeted magától fogja leállítani.
2019. ápr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Udvarolj neki, próbáld meghódítani!
2019. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért lenne reménytelen? Lány vagy kérdező?

Hidd el,te is kezdeményezhetsz

2019. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!