Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, hogy lehet túljutni rajta(kifejtés lent)?

Figyelt kérdés

Munkaügyben találkoztunk, egyèb okoknàl fogva elèg sok időt töltöttünk együtt. Elèg zàrkózott vagyok, nagyon nehezen oldódom ès az elején ő sem volt szimpatikus. Vègül a munkakapcsolat rajtunk kívül àlló okok miatt elhúzódott, úgy alakult, hogy a munka elhúzódott, a munkàn kívül, rengeteg egyèb dolog is szóba került. Könyvek, filmek, vallàs, életfelfogàs..nagyon sok mindent hasonlóan làtunk,nagyon sok tèmàt àtbeszéltünk, a kezdeti ódzkodàs lassan elmúlt. kb 3 hete azt vettem èszre, hogy “megszépült”, első pillantàsra nem tetszett, most pedig, vonzódom hozzà, de rettenetesen.

Ez nagyon meglepett, mert nem vagyok ès soha nem is voltam az a romantikus, szerelmes típusú làny.

A fèl karomat odaadnàm èrte.

Viszont, hàzas— söt, amennyire szóba került, boldog hàzassàgban èl.

Én pedig gerinces ember vagyok, sosem lennèk harmadik. (nem is utalt rà semmivel, hogy egy jóbaràti kapcsolatnál többet szeretne)


Tehàt, màsodik hete kerülöm, igyekszem tartani a tàvolsàgot. Viszont, napközben többször azon kapom magam, hogy róla, vele àlmodozom— ami az èn koromban több, mint röhejes. Ha beszélünk, egyszerre èrzek eufóriàt, fèlelmet ès dühöt, hogy mièrt nem pàr èvvel koràbban talàlkoztunk. Hogy lehet megszabadulni az èrzèsektöl?


2018. nov. 5. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Kerüld ahogy csak lehet és az idő megoldás lesz előbb utóbb.
2018. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Tudatosság ,önkontroll és idő, De még így is nehéz lesz, és eltarthat hónapokig.
2018. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs olyan hogy valaki megszépül,valaki alapból szép,vagy nem szép,Lady Gaga se tud megszépülni
2018. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, csak így tovább. Kerüld a társaságát, foglalkozz a hobbijaiddal, barátaiddal és az idő majd lassan beleteszi ezt az érzelmet is a megfelelő dobozba. Aztán majd találkozol egy szabad férfival. :)
2018. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom... De ha neked megvan a tuti módszer szólj
2018. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Röhejes a te korodban az, hogy ábrándozol valakiről? Miért, hány éves vagy, 95?
2018. nov. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:(

Nem sokat javult a dolog.


Most màr biztos, màrciusig biztosan egy projekten dolgozunk.

Nagyon nehèz, mert nyilvàn csak a legjobb oldalàval talàlkozom, a többi rèszt pedig a hülye agyam idealizàlja.

Egyik pillanatban teljesen feldobott vagyok, mert tènyleg ritka, hogy ennyire stimmeljen minden, a màsik pillanatban pedig totàl mèlyponton vagyok, mert tudom, nem lehet jövöje.

2018. dec. 29. 04:05
 8/9 anonim ***** válasza:
#3 De igen! Az általad említett Lady Gaga például kifejezetten dögös lett számomra, amióta láttam a Metallicával duettet énekelni. (31/F)
2018. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolat bármennyire is vonz a férfi nagyon sok lemondással jár. Sajnos tapasztalatból írom. Ha adhatok egy tanácsot ne bonyolódj bele, ha egy picit is közelebb kerül hozzád, onnantól aztán mindig nehezebb lesz.
2018. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!