Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok olyan elb szott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan elb szott, hogy szenvedek valaki miatt, aki nem akar engem, mégsem tudok rá nem gondolni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert alacsony az önértékelésed, önbecslésed, és nem tudod elfogadni a másik döntését.
2019. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így érzel. Őszintén megmondva pontosan tudom milyen, nemrég voltam én is mélyponton. A helyzet, hogy évek óta tetszett a csaj és úgy alakult látszólag, hogy eljött az én időm. Végül egy hatalmas csalódással ért véget a rövid ideig tartó történet.

Persze még mindig szeretem (és valószínűleg nem is fog változni, ha lesz más az életemben ha nem), de soha többé nem tudok benne megbízni.

A lényeg szerintem, hogy ne szenvedj miatta. Ha tényleg szereted, örülj neki ha boldog, még ha mással is. Te pedig lépj tovább. Felejtened nem kell, de azt értsd meg, hogy nem Te vagy a hibás. Ez egy többszereplős játék, nem lehetsz mindig első.

2019. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tim Ravel ***** válasza:
Szia, nagyon sajnálom,hogy szenvedsz, együtt tudok érezni veled, sajnos 4 szer átéltem én is! Legjobb tanacsom amit adhatok az az,hogy próbálj úgy gondolni rá mintha előző életedben lett volna,vagy próbálj úgy gondolni rá mint aki már meghalt! Tudom, jól tudom,hogy kemény és keserű, nekem ez segített! Igaz,hogy azóta végleges en ugydontottem,hogy többé soha, és már nem tudok hinni! ( Jobb egyedül ) fel a fejjel, minden jót kívánok neked!
2019. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!