Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan és mivel kompenzáljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mivel kompenzáljon egy 45 éves férfi ha fiatal nőre vágyik?

Figyelt kérdés
Kompenzáljon egyáltalán vagy sem? ( Pld magas beosztás, luxus utak, ). Családot is szeretnék még, bár már van gyermekem az első házasságomból. Napi 2 szex még simán megy).

#szex #család #szerelem #kor-különbség
2019. ápr. 2. 15:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen korú férfival csak akkor jönnék össze, ha 1. szerelmes tudok lenni belé, 2. anyagilag támogatna. Szerintem, ha már odaadom neki a hamvas fiatal testem és az apám lehetne korban, akkor ezt magától értetődő, hogy valamivel honorálja.
2019. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy elveszed és megtermékenyíted??? Azért lehet neki is beleszólása, hogy kinek a gyerekét neveli egyedül élete végéig?

Gondolod, hogy bemész a csajboltba, leveszed a polcról, kifizeted, és helyben felcsinálod?


Apropó kompenzálás: elvált, gyerekes apát sok nő nem akar. Ugyanúgy hátrány, mint az egyedülálló anyaság. De akit nem zavar, az bizony jól megnézi, hogy milyen apa vagy, és hogy viselkedsz a gyerekeiddel!


Ha csak pénzzel akarsz kompenzálni, akkor neked egy olyan mészároslőrincnyi vagyonra lesz szükséged.

2019. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell kompenzálni. Sok nőnek bejönnek az idősebb pasik pénz meg kopenzálás nélkül is. Én mondjuk nem akarok gyereket, de ha idősebb párom van, sose jutott eszembe, hogy kompenzálnia kéne.
2019. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha korodhoz képest sármos és jó testű vagy , még azzal kompenzálhatsz . Na , meg ha a mentalitásod is fiatalos és még most is mehetnéked van bármerre


Ha meg le vagy pukkanva , kopaszodsz és őszülsz is egyszerre, akkor a) beéred egy csúnya , de fiatal csajjal, b) hülyére keresed magad. Ha nem vagy egy Colin Farrel kaliberű 40-es, akkor tényleg ezek közül válogathatsz.

2019. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
45 vagy, nő meg sehol es családot szeretnél? Inkább készülj a nagypapaságra a meglevő gyerekedtol.
2019. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
Kapuzárás?
2019. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%
Ritka az ilyen jó szövegű szexhirdetés.
2019. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Több nézőpontból is meg lehet közelíteni, miért nem jönnék össze egy hozzád hasonlóval:

- Nem jönnek be az öregek, nem tekintek rájuk potenciális partnerként. Nem tudnék vele szexelni.

- Nekem undorító lenne a gondolat, hogy ez a férfi valószínű csak azért van velem, mert fiatal vagyok. És, ha vele egykorú lennék, akkor észre se venne.

2019. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Próbálkozz. Ha megszeret valaki semmivel nem kell kompenzálnod. Ha kompenzálnod kell azt hogy valaki összejöjön veled, az nagyon rossz,de sok ilyen kapcsolat lehet. A pénze miatt sokan összejönnek sokkal-sokkal idősebb férfival, olyannal aki az apja lehetne,de olyan is előfordult már, hogy tényleg szeretik egymást,minden hátsó szándék nélkül.

Amúgy kicsit furcsa ez a hozzáállás a te részedről is, hogy mindenképpen csak sokkal fiatalabb nő kell...Úgy látom hogy csomó veledkorú férfinak elmegy az esze,kajtatja a 20-on éves nőket, csak a nemi szervük vezérli őket. Sajnálattal látom ezt,kiábrándtókicsit....:(

2019. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem sikerült megtanulni csajozni, és itt kell kérdezni, akkor add fel. Nem fog ez menni.
2019. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!