Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan és mivel kompenzáljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mivel kompenzáljon egy 45 éves férfi ha fiatal nőre vágyik?

Figyelt kérdés
Kompenzáljon egyáltalán vagy sem? ( Pld magas beosztás, luxus utak, ). Családot is szeretnék még, bár már van gyermekem az első házasságomból. Napi 2 szex még simán megy).

#szex #család #szerelem #kor-különbség
2019. ápr. 2. 15:50
1 2 3
 21/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%
Kompenzátorral.
2019. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Spájzolj be potencianövelővel, kérdező, mert amikor az a fiatal lány 30 körül lesz, te meg átléped az ötvenet, nem fogod bírni a tempót.

Sebaj, akkor majd megérted, milyen sz@r érzés, amikor lecserélnek egy fiatalabbra.

2019. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Az egész kommentszekció a kérdéstől függ.

Ezerszer olvastam már hogy a lányoknak nem egykorú éretlen kisfiú kell, hanem egy 15-20 évvel idősebb, tapasztalt igazi férfi.

Most hogy egy ilyen írta ki a kérdést, már egy fiatal fiú kell, nem egy "öregember."


Irj ki egy kérdést hogy egy fiatal fiú hogyan szedjen fel egy vele egykorú nőt, és kapsz olyan válaszokat amik számodra pozitívak. Ne aggódj, akárhány éves vagy lehet magadnak csajt szerezni, és sosem késő. Vannak lányok akik drogos lepukkant palik után futnak, vagy az után aki megcsalta őket ezerszer. Egy 45 éves férfi aki hajlandó is tenni azért hogy megkapjon valakit, rengeteg esélye van.

2019. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem kell kompenzálni.


Jó lehet én vagyok a naív, de ha én valakit megszeretek, meg izgalmasnak, érdekesnek találom, nem a pénzéért teszem. Számomra ez nem korhoz kötött. Sok velem korabeli férfi hát inkább hagyjuk is, hogy milyen...


26 N

2019. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
10/24-nek üzenem: nem 20 éves a nő, hanem 32 és végzett orvos. 2014-táján végzett és szeretne már családot. Én pedig idén leszek 46! szerintem ez áthidalható egészséges életmóddal. ( ismerek nagyobb korkülönbségű párt, ahol már ott van az 5-6 év körüli kisfiú).
2019. ápr. 7. 15:44
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csajszi nem néz ki fiatalabbnak, kb 25-nek, hanem inkább koraérett 40-nek néz ki, akkor köztetek működhet hosszú távon is. De azért akkor is van esélye hogy szegényke korán özvegyen marad, és a fiatok fogja pátyolgatni családalapítás helyett az anyukáját élete végéig (vagy a lányotok). Ez akkor is megeshet ha még élsz, de már belefáradtál a fiatalabb nő lendületébe, programjaiba, és inkább naphosszat elvagy magadban, a feleséged meg tök egyedül van melletted. Sokszor előfordul ez az ilyen nagy korkülönbséges após-anyósnál.
2019. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!