Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ő többet érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő többet érez irántam?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hónapja kezdtünk bele egy fiúval egy "szexkapcsolatba". Nemrég estünk túl szakításon mindketten, nem szeretnénk komoly kapcsolatot, csak én már kezdem azt érezni, hogy Ő már kicsit túlgondolta a kettőnk kapcsolatát. Azért nem szeretnék vele erről beszélni, mert nem tudom hova rakni a viselkedését, és em akarom bolygatni a dolgot. Amióta tart ez a "kapcsolat" minden nap keressük egymást (10/9 inkább Ő engem), beszámol a napjáról,videókat, képeket küld arról, hogy épp hol van, mit csinál, egész nap beszélgetünk. Próbál féltékennyé tenni engem, egyszer-egyszer provokáló stílusban beszél más lányokról, máskor olyan screenshotot küld, amin látszik, hogy másik csajjal beszélget, mintha csak egy ártatlan posztot akarna elküldeni. Mikor értesítést kapok, vagy megemlítem neki, hogy telefonáltam, azonnal kérdezi, hogy kivel beszéltem, féltékeny az exemre, más férfiakra, akikkel beszélgetek. Ha találkozunk, mindig együtt is alszunk, nem csak szex van. Filmeket nézünk néha összebújva, ölelkezve, kézenfogva.Ő már szivesen mutatkozik velem az én barátaim előtt. A közeli barátainak és a családjának elmondta, hogy én vagyok, egyébként tikoljuk. Bevallotta, hogy nagyon szeret velem beszélgetni, mert nekem nagyon megtud nyílni.


De, közben azért havi 1-2x felhozza, hogy ugye nincs túlgondolva ez a kapcsolat.Illetve átlagba heti 1-2 nél többször nem "hajlandó" átjönni.


Kezdem azt érezni, hogy Ő már érez irántam valamit, csak tudja az én álláspontomat a kapcsolatról jelenleg és ezért nem mondja el. Én nem szeretném Őt megbántani, de még nem tudnék belekezdeni új kapcsolatba.De az meg nem fair, ha neki érzései vannak, nem szeretnék vele játszani.

Szerintetek van okom aggódni?


Mindketten 26 évesek vagyunk.


2019. ápr. 5. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha komolyan vesz, tudatni fogja veled, hidd el!
2019. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Azok alapjan amiket leirtal ez mar mind a kettotok reszerol tobb mint szexkapcsolat. A szexkapcsolat az amikor az egyik ember elmegy a masikhoz, megtortenik aminek meg kell aztan helo. Lenyegeben ez egy titkos parkapcsolat.

Ha tenyleg ugy vagy vele, hogy ez csak szex es nem akarsz mast akkor en szolnek neki. Foleg, hogy ne kerdezegesse mar, hogy kivel beszelek es hasonlok. Ha meg kiderul, hogy tobbet akar akkor legalabb tudod es tudsz donteni.

Vagy lehet, hogy megsertodik aztan annyi. Nekem ebbol az jon le, hogy te csak vele akarsz lenni(lehetnenek egyejszakas kalandjaid is) egy olyan titkos kapcsolatban ahol nem akarsz "elkotelezodni".

2019. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sztem igen. Egyértelmü hogy ez nem szexkapcsolat.
2019. ápr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Életkor alapján dedós,és nagyon gyerekes viselkedés.Neki ez csak szex.Akkor nem hozná fel néha,hogy ugye nem gondolsz bele többet ? Csak hogy tudd,hol a helyed.
2019. ápr. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő játszik veled, de tök mindegy. 26 évesen agyilag itt tartani és nem látni... :D
2019. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam up olok egyet.

Az lett a vége, hogy elkezdtem lekoptatni, mert már nem éreztem magam jól vele, es egyre ragadósabb lett, majd szerelmet vallott.

Neha meg mindig megtalál üzenetben, hogy a fejemhez vágjon ezt-azt.

2020. ápr. 3. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!