Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rendes volt velem vagy gonosz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes volt velem vagy gonosz?

Figyelt kérdés
Sok év eltelt már(legalább 20),ezért nehezen tudom eldönteni,a volt barátom milyen ember volt-talán kívülállónak könnyebb.Dióhéjban annyi,hogy nem akart velem járni,legalábbis ezt mondta,néha viszont találkoztunk.Amikor bajban voltam,sosem volt mellettem,egyszer például,mikor részeg voltam,berakott egy taxiba és hazaküldött.Talán neki volt igaza,de nekem ezt utólag is nehéz eldönteni.

2019. ápr. 6. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan... Szerinted azért gonosz valaki, mert nem dug meg egy számára nem vonzó, csont részeg nőt?
2019. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A dugás az nem csúnya szó?...:(
2019. ápr. 6. 17:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Azóta sem volt senkid vagy mi? Eszembe nem jutna a 20 évvel ezelőtti barátnőimet elemezni. De Te valahogy ottragadtál. Lépj tovább ha tudsz és inkább azon filózz, hogy a mostani párod ne legyen gonosz, azzal jobban jársz..
2019. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem ragadtam ott,csak eszembe jutott és kiírtam a kérdést.Lehet,hogy nem kellett volna.
2019. ápr. 7. 11:37
 15/15 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm sötét léleknek a magánlevélben írt csúnya szavakat.
2019. ápr. 7. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!