Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Beleszerettem "Mr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Beleszerettem "Mr tökéletesbe"? Hogy ábránduljak ki belőle?

Figyelt kérdés
Ez a férfi tényleg MR tökéletes, és a legrosszabb, h ezt tudja is magáról. Jóképű,magas,laza,jófej,vicces,humoros,közvetlen,népszerű,határozott,magabiztos,nagyon intelligens, megvan mindene, jól keres,tele van pénzzel, minden lány odavan érte, és ő eléggé kiélvezi ezt a figyelmet. Ki akarok belőle ábrándulni ,de egyszerűen nem megy, mert néha olyan kedves velem. Egy ilyen férfi nyilván soha nem fogja lekötni magát egyetlen lány mellett. Én pedig komoly kapcsolatot akarok. Lehet vele komolyan is beszélni és látom, h belül egy érzékeny lélek. Engem nem érdekel a pénz,meg az ilyen felszínes dolgok,nem azért érdekel, mint másokat,engem a személyisége vonzz,de tartok tőle, h ő sosem fogja magát lekötni egyetlen nő mellett. Hogy felejtsem el, ha nap mint nap látom?
2019. ápr. 7. 07:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi negatív ember. Szerintem legyél nyitott felé és ha úgy látod, hogy érdekled, viszonozza a közeledést, akkor hajrá.
2019. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

#10


"Amúgy egyáltalán nem kedves mindenkivel."


Ha CSAK VELED kedves, akkor színház, amig meg nem kap. Utána már veled sem lesz kedves.


Kerüld.

2019. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

Egyrészt nem csak a személyisége vonz téged, de mindegy...

Ismerek hasonló férfit, nagyon sikeres, híres ember és igenis lehorgonyzott, családja van, imádja a feleségét és a gyerekeit már legalább 10 éve. Viszont fürdik a nők elismerésében. Igazi nárcisztikus, magamutogató, a FB oldalán mindennap lő magáról egy szelfit, néha behúznék neki szívem szerint, annyira irritál, de nem tudom kivonni magam a hatása alól, pedig ki nem állhatom. Amúgy időnként megdug egy-két nőt, de csak a feleségét szereti. Ez egy olyan férfi, akit nem lehet kisajátítani. Nem fog begyepesedni az öregedő felesége mellett, de elhagyni se fogja soha.

2019. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A facebookon ő mondjuk soha semmit nem oszt meg, évente ha egy képet fölrak az már nagy szó.
2019. ápr. 7. 12:41
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy te belém szerettél a munkahelyen?
2019. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyen férfit. Lehorgonyzott ugyan egy nő mellett, de folyton panaszkodik rá és csalja fűvel-fával (nálam is bepróbálkozott).


Kérdező, három eset van:

Vagy összejössz vele egy futó kalandra, erre jó esély van.

Vagy lesz belőle komolyabb, itt kétfelé válik a dolog: a.) kiábrándulsz belőle, ahogy jobban megismered b.) úgy jársz, mint azok a rajongó feleségek, akikről írtunk


(Nem, nem szükségszerű, hogy FB-on posztoljon magáról, van, aki élőben szeret inkább középpontban lenni! És igen, tökéletesen meg tudja mutatni a "lelkét" is, tud komoly dolgokról is beszélni, mert tudja, hogy rád ez hat... mindenkinél érzik, hogy mi hat rájuk! Másnál más taktikát vetnek be, ami bejön!

Azt felejtsd el, hogy a kedvedért megváltozik és tisztes családapa lesz belőle. Ilyen opció nincs.

(Ja igen, akit én ismerek, ő legalább három éve folyamatosan "válófélben" van, legalábbis a nőknek ezt mondja. Aztán másnap kézen fogva látom a feleségével... Én három éve ismerem kb., azóta folyamatosan "válik".

2019. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!