Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kapcsolat olyan mint a cipő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat olyan mint a cipő?

Figyelt kérdés

"A kapcsolatok olyanok, mint a cipő: mindegy milyen szépek vagy mennyire szereted, ha nem passzolnak rádm minden egyes lépés fájdalmas lesz."


Nekem csak ilyen cipőim voltak. Nem ismerek más cipőt..


Vagy olyan, melyik könnyű és nem ennyire fájdalmas?


2019. ápr. 7. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akinek minden cipőben fájdalmas a járás, annak a lábával van a gond... vagy nem tudja, mekkora lába van és mindig rosszul választ.


A megfelelő kapcsolat kiválasztásához kell egy hatalmas adag önismeret (milyen vagyok, milyen társ illik hozzám értékrendben, személyiségben, stb.), illetve - leegyszerűsítve - egy kapcsolatképes személyiség. Aki képes kapcsolódni máshoz, képes örömet átélni, stb.

Mindkét tényező kialakításában nagyon sokat tud segíteni egy jó pszichológus.

2019. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Hát nemtom, de én adnám. 4 barátnő egyszerre az elég zsír lenne, egyikkel a munkahelyemen,másikkal sportolásnál,harmadikkal kirándulás alkalmából,negyedikkel ünnepi eseményeken érintkeznék.


Bár az is igaz, hogyha ilyen cipő alapon nézzük a világot, akkor egy átlagos lány az napi szinten érintkezne annyi férfival, mint amennyi nővel én egy év alatt összesen.😎

2019. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére vannak szép, elegáns, célszerű, kényelmes és tartós cipők is. De ahhoz egyrészt tudni kell a saját lábad adottságait és általában mélyebben a zsebbe kell nyúlni értük.
2019. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!