Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők/lányok miért keverik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok miért keverik ennyire a "falom a pasikat" a "pasik falnak engem"-el?

Figyelt kérdés

Exemből kiindulva jön a kérdés.

Mikor összejöttünk, előtte büszkén mesélt, hogy neki milyen sok ember meg volt már, ő nagy szakértő, ő mindent tud. Ő le tud venni engem a lábamról.

Eltelt pár hónap, aztán mégis vele lettem. Ezután majd 2 év után szakítás. De megint ott folytatta, ahol abbahagyta.

Tinder, idegenek, mindegy mi, holott a viselkedése olyan, és minden, amit nyújt, hogy nem ér semmit.

Ágyban csak fekszik, egy kezemen meg tudom számolni hányszor vette szájára, hányszor volt felül. Semmi teljesítmény. Szépnek régen szépnek mondtam, de már ez is elmúlt. Hízott nem keveset.


Kérdésre visszakanyarodva, Amire gondolok ezalatt, hogy az érzelmi, pénzügyi és az agyi intelligenciája nem üt túl magas szintet. Ám mivel ilyen ő, ezért senki, vagy nagyon kevesen tekintenek rá komolyan. Eleinte én is rövidtávúra terveztem, és a vége felé is éreztem, hogy ebbe felesleges volt az első perctől energiát pazarolni. Ebből jön az, ha valaki, azaz ő semmit nem tud felmutatni, akkor miért hiszi azt magáról, hogy ő ennyire jó? Miért fordítja meg a gondolatmenetét a dolgoknak? Miért éri meg a nőknek ez? Ego-t növelni? Egyszerűen nem értem. Ha olyan fantasztikus lenne 1-2, akkor már az első, vagy a második ember gyűrűt adna nekik, és nem az lenne a jó, hogy 2 darab 3 hónapos kapcsolat között volt 15 egy éjszakás. Ha nem így lenne, akkor nem dobálná ki mindenki őket az első szemrehányás és hiszti után.


2019. ápr. 13. 01:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Én ezt egyszerűen csak annak tudnám be, hogy buta mint a föld. Egyszerűen nem lát mögé a dolognak, nem látja át, hogy ezeknek a pasiknak nem ő kell, csak a lyuk. Nem kell vele foglalkozni, örülj, hogy megszabadultál tőle.
2019. ápr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi, pénzügyi és az agyi intelligenciája nem üt túl magas szintet, az ágyban sem volt jó, mégis vele voltál 2 évig. És még most is vele foglalkozol. Csak nem az zavar, hogy ő már túllépett rajtad, te meg még most is rajta kattogsz?
2019. ápr. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2esnél a pont !

Nem mindegy, hogy ... amit ide írtál. .. ? Pasizással tölti az utánad maradó űrt.

Akkor megnyugodnál, ha elvette volna valaki? Ribis a viselkedese, de te csak vele voltál 2 évet! Szerinted hisztis és buta, oké, nem is kell senkinek! Hidd el, lesz neki egy ugyanolyanja nemsoká, mint te. 2 éves alatt jutottál odáig, hogy időpazarlás ez a nő? Pfff :D

2019. ápr. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Van egy belső “énképe”, ahogy saját magát definiálja.


Az övé arról szól, hogy ő a végzet asszonya, aki vonzó, akinek nem tudnak ellenállni a pasik, bárkit levesz a lábáról, és aki egyszer vele volt, az soha nem felejti.



A valóság? Az teljesen mindegy, hogy micsoda, minden eszközzel próbálja ezt az énképet életben tartani. Ha ehhez az kell, hogy ő szedjen fel pasikat egy körre, akkor azt fogja tenni (ahogy hízik és öregszik, majd egyre gázosabbakat), de magában majd megmagyarázza, hogy valójában nem ő szedte fel a fogatlan Jozsit, hanem az James Bond volt, aki nem bírt ellenállni a varázsának.



Sok ilyen ember van, kinek mi a képe magáról, pl nézd meg, hány férfi gondolja, hogy ő bármikor, bárkit meg tudna verni, vagy azt, hogy az autóvezetési képességei mennyivel átlag felettiek 😀

2019. ápr. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2es: mert elvileg o meg akart valtozni. Nagyon mondta ezeket nekem, hogy o ezt igy befejezi. Csak erre annyit reagalnek, hogy pl: kedden olelgetett, hogy o igy meg ugy szeret, majd szerdan tortenetesen atment 1 haverjahoz fek orara, ami inkabb volt egy egesz este, majd reggel szakit.

Hm... Biztos en vagyok a hulye.

2019. ápr. 13. 09:03
 6/15 A kérdező kommentje:
3mas: a 2 evvol 1 teljesen jo volt, csak kezdett mindent elvarni. Csinaljak meg helyette mindent, mert neki nagyon fontos dolgai vannak es o nem er ra. En is tanultam en is dolgoztam, megis meg tudtam oldani a sajat bajaim. Na ez az utolso honapokban jott elo. De az elejen en is azt hittem, tenyleg mas lett. De hat meg rosszabb.
2019. ápr. 13. 09:06
 7/15 anonim ***** válasza:
A pasik miért nem értik meg,hogy a nőknek is sok esetbwn csak f@rok kell,nem kapcsolat?Ha nem vagyok kapcsolatra,de szexet akarok,akkor keresek valakit akit elvihetek,aztàn mehet isten hirével.
2019. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez esetben ne jelentse ki a masiknak, hogy szereti, stb. Ne is hozza fel a gyerek temat es az osszekoktozest.
2019. ápr. 13. 09:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kidobott. Értjük.
2019. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kidobta és a kérdezőt ez most bántja, világos.
2019. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!