Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem normális dolog, hogy kezdem megunni a pénztelen pasikat?

Figyelt kérdés
27 éves közgazdász nő vagyok és már harmadik komoly kapcsolatomban tapasztalom, hogy a srác vagy kevesebbet keres, mint amire szükség van, vagy semmit. Én a havi fizetésem mellett még mellékállást is vállalok (mivel a havi fizum nem fedezi a kiadásaimat), ez által viszonylag jól keresek, bár szerintem még így sem annyira. Megint sikerült egy olyan fiút kifognom, hogy végül is soha semmire nincs pénze, de azért nagyon okos, hogy mit hogy kell csinálni. Ki van hasonló helyzetben? Mindig olyan helyzetbe kerülök, hogy én fizetek többet a közös életre, minthogy együtt élünk. Én mindig mellőztem ezt a tényezőt, mert hogy éljen a tiszta szerelem, de ma reggel mikor kinyitottam a hűtőt és azzal szembesültem, hogy nem vett megint kaját semmit, és pénze sincs semennyi. Én már nem adok, nekem elegem van ebből! Előző 10 évemet is így éltem. Nagyon vágyom a tanácsaitokra, véleményetekre, hasonló történetekre, hogy ezt ki hogyan éli meg, és mi lenne a megoldás?
2016. okt. 13. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális, persze sokaknak ez fáj, hogy nem egy munkásszállón akarod leélni az életed.
2016. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg én is hasonló helyzetben vagyok azzal a különbséggel,hogy engem egyelőre nem zavar a dolog...lehet h soha nem is fog. Pénzügyben dolgozom és viszonylag jól keresek.

A párom sajnos nem talál magának normális munkát, pedig nagyon próbálkozik és én is próbálok mindenben segíteni neki amiben csak bírok.

Jelenleg új szakmát is tanul,hátha jut vele valamire, ha mégsem jön össze akkor pedig elé kell fogadni a felállást.

Úgy gondolom legfőképp neki. Nem tudom,hogy ez a te párodat mennyire zavarja, az enyémet borzasztóan.

Ebből van a legtöbb vitánk és néha félek,hogy nem tud vele megbékélni.

2016. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
96%
Nalunk ugyanez volt, csak meg meg is lopott.
2016. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
28%
Ez is tényezője egy kapcsolatnak az anyagi biztonság de nem ismerem a helyzetet. Oké együtt élsz vele kis pénzű, de nem tudom saját lakásról van e szó vagy albérletről de végülis mindegy. Mert ha kis pénzű de ki tudja fizetni ami a lakásra kell te meg veszed a kaját az azert szerintem korrekt megoldás. Egyébként szerencsére nem abba a rétegbe tartozom ahol 130-140 ezret keresnek, de ha abba is lennék eszem ágában nem lenne még dolgozni állandóan. Azert hidd el ismerem a munkahelyem akik 130-140 ezerért dolgoznak eléggé rámegy az idegük. Valahol sajnálom is őket valahol nem. Meg amugy is ember vagyok nem robot nem lennék hajlandó mindennap 12 órát dolgozni.
2016. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
96%
Nem, szerintem végre tanultál a hülyeségekből. Mindig oylat fogtál ki, akinek jó érzés volt,hogy egy nő tartja el, mintha igazából ők nem is akartak volna téged annyira.
2016. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
13%
Ja és a páromra egy percig se bíznám a pénzem még házasság után sem. Azt a pénzt én kerestem meg és én is fogom elkölteni amire kell. Mert bizony sok esetben hallom ha kicsit több a lóvé az asszonyka mosolyogva rácuppan a 8.5cm-re ;) (bankkártyára)
2016. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
100%

És a pasid mit szól ehhez? Nem zavarja? Vannak konkrét tervei, hogy a jövőben ne te tartsd el?

Azzal nem lenne semmi bajom, ha rövid távon keveset keresne, de lennének konkrét céljai és látnám, hogy nagyon tesz is érte. De ha csak kihasználja, hogy eltartom, akkor kidobnám. Egy percig nem tudnék férfiként tekinteni tovább rá.

2016. okt. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Jelezném annak a válaszadónak, akit még nem zavar a párájának a pénztelensége, hogy én is megértő voltam rengeteg ideig ugye, és kb rámentek az idegeim. Ha neked volt erőd, hogy a pénzügyből szerezz diplomát, és el is helyezkedj, akkor a pasidnak ez miért nem sikerült? Ugyanez elmondható az én helyzetemről is. Csak azzal a különbséggel, hogy most valóban meguntam. Még szeretnék kérni válaszokat, mert az eddigiek is már erőt adnak.
2016. okt. 13. 10:12
 9/105 A kérdező kommentje:
De zavarja egyébként, ettől stresszes és velem türelmetlen:) Ő is állandóan munkát keres, lehetőségeket keres, csak pénzt nem keres. Egyébként kedves aranyos, imádnivaló...csak már kezd ez egyre kevésbé meghatni:( Én sose gondoltam hogy eljutok eddig a gondolkodásig, de tényleg olyan lehangoló ez a mindennapokban.
2016. okt. 13. 10:15
 10/105 anonim ***** válasza:
84%

Én szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben. (régebbi generáció tagja vagyok), de látom, h ez sok helyen probléma.

Szerintem, ha egy nő meg egy ffi össze akar költözni, akkor már az elején kőkeményen le kell fektetni az alapokat: pl. a rezsi, villany, gáz stb. 50-50 %, a kaja költség szerintem a legjobb, ha mindenki megveszi magának, mert a kaja kiadás az egyik legnagyobb tétel.

Sajnos még mindig rabszolgák vagyunk (nők és férfiak egyaránt, akik a világ 1%-át szolgáljuk ki, akik semmit nem tesznek a fényűző életükért, csak lobbikkal fenntartják a hatalmukat), és emmiatt a pénzkérdés nagyon kényes ügy. Ha az egyik fél nem tartja magát a megállapodáshoz, és második figyelmeztetés után sem fizeti a közös kölstéget: külön kell élni.

Én az egyedül élés híve vagyok. Persze mindenki más.

(egyébként a globális trend is ez: mindenki egyedül akar élni - csak ugye ez azért drágább)

2016. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!