Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok akik az idősebb pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik az idősebb pasikat kedvelitek, elfogadnatok tőlük olyan ajándekokat mint pl kocsi, bundák és ékszerek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 06:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hozzad.
2019. jan. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Akárkitől
2019. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Ékszerekért, bundàért stb. nem akarnék kapcsolatot.

Köztünk jelentős a korkülönbség, de 4 éve együtt élünk, vissza kéne utasítanom szülinapkor/karàcsonykor az ajàndékot?Szívesen adja, tudja, hogy szeretem az ékszereket, én meg tudom hogy szereti a jó whiskeyt.

Bőven nem tini vagyok màr, hogy ilyen aprósàgokon fenn akadjak, de ő sem szrozik ilyeneken.

Volt fiatalabb férfi is az életemben, ott is ékszert kaptam ajàndékba, talàn azért, mert ezzel nem lehet mellélőni.

2019. jan. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Jó, gondolom ez egy teoretikus kérdés.


Ha a párom gazdag ember lenne, akinek belefér, hogy nagy összegben költ rám, és ezt legális forrásból teszi, nem drogon szerzett pénzből vagy egyéb illegális keresetből, és még szívesen is teszi, akkor felőlem tegye. De nekem bunda akkor se kéne, inkább törlesszen bele a lakáshitelembe. :D


De engem az ilyen gazdag emberek valahogy elkerülnek, úgyhogy marad az egész elméleti síkon.

N

2019. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Persze.Mit kell érte csinálni?
2019. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
El :D bár a bundát cseréljük fel valami más ruhadarabra :)
2019. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit értünk idősebb alatt. Én a nálam 5-15 évvel idősebb korosztályt kedvelem leginkább... annál idősebbet nem.


Kocsit nem fogadnék el, mert nem akarok vezetni. A bunda nem a stílusom. Ékszert elfogadnék a páromtól, de csak hosszabb párkapcsolatban, nem ismerkedéskor - nem akarom, hogy azt higgye, megvehet.

2019. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudok vezetni, nem vagyok asszony, ékszer nem kell. Ha eladhatom őket, elfogadom.
2019. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért kedvelem az idősebb férfiakat, mert érettebb vagyok a koromnál. De ez ilyen nagyon max 10-15 év korkülönbséget jelent. Drága ajándékot soha senkitől nem fogadnék el, és nincs is rá szükségem. Amit szeretnék azt úgy is megveszem magamnak. Autóm van, bundát, ékszert nem nagyon hordok. Drágát pláne nem mert kb 1 óra alatt fogom tönkretenni, elhagyni vagy összekoszolni ahogy magamat ismerem. :D De drága ajándék kilőve. Engem inkább taszít mint vonz.
2019. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!