Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is érezte úgy hogy kimarad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte úgy hogy kimarad valamiből amíg külföldön volt? Szerintetek hogy kéne kezelnem a helyzetet?

Figyelt kérdés
A kérdést azért írom ki, mert tegnap kettő lányról, akik tetszettek nekem - is megtudtam, hogy barátjuk van, és ez picit sok volt. Továbbá két lány is akkor szakított a barátjával, évek után, amikor én nem lehettem ott. A probléma az, hogy elhagytam Magyarországot, mert szeretnék egy biztos hátteret magam mögött és támogatni a családomat. Dolgozok, és folyamatosan képzem magamat,diplomát szerzek, de mindig emlékeztetem magamat, hogy szerencsére is szükségem volt az érvényesüléshez. Ettől függetlenül a régi szerelmeim még megvannak, de sajnos egy ideje úgy érzem, egyre kevésbébb érdeklem a hazai volt ismerőseimet, barátaimat. Elhiszem, hogy nekik nem tűnik túl érdekesnek az életem, és nem értenek meg, nem látják a munkát, ami a külföldi életem mögött van. Nekem viszont ott vannak a régi álmaim, amik hozzájuk kötnek. Egyszerűen érdekelne a véleményetek, esetleg mások hogy éltek meg hasonló helyzeteket?

2019. ápr. 13. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A lényeg mindig a hosszútávon van. Rövidtávon ezt látod, de ahány kapu becsukódik, annyi ki is nyílik, ha még most nem is látod meg. Építsd az életed, a karriered, mert a nőknek pont olyan férfira van szükségük, aki hosszútávon gondolkozik. Imádni fognak, hidd el. :)
2019. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En senkinek sem kellettem fiatalon. Aztan kijottem kulfoldre, DK-Azsiaba, egy faluba. 2 vallakozast felepitettem, uj technologiat es novenyfajtakat honositottam meg itt. 2 azsiai nyelven tanultam meg. Most indul majd a harmadik business, ha bejon. Ismerkedes eselytelen europaikent, vallasbeli kulonbsegek miatt. Iletve horribilis a hozomany.


Szoval meg mindig tok egyedul vagyok lassan kozelebb a 40-hez, mint a 30-hoz. A fiatal szep, gyermektelen lanyokrol mar az eletkorom miatt is lemaradtam :(


Vagy marad a futottak meg, "lepattano" nok, vagy prosti.


Ez van, ha az ember kijon kulfoldre. Fel kell aldozni a parkapcsolat es szex lehetoseget.

2019. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Regi almok! Miota vagy kint?

Ez, ahogy mulnak az evek, sokat fog valtozni.

En 12 eve vagyok kint, 5 eve voltam Magyarorszagon utoljara, es elborzadtam. Soha tobbe nem megyek oda vissza, szoval en nem erzem, hogy kimaradok barmibol is. Az elso 2 evben igen, de elmult.

2019. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy hova mész ki. Ha elmész a világ végére, ahova sose tudsz beilleszkedni, akkor nem jársz jól. De azért gyakoribb az, hogy jobb országba, jobb emberek közé kerülsz, és pár év múlva már sokkal másabbnak látod Magyarországot, mint most. Nekem sok évbe került, mert nagyon szerettem, de már fáj látni, hogy mennyire mások ott az emberek, mint egy igazán fejlett országban. Egyre kevésbé vágyom vissza, pedig az országot ma is imádom, de az emberek...
2019. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem még fordítva van. Nem akarok belemenni a politikába, de főleg neki köszönhető, hogy a külföldöt választottam. Az embereket kevésbébb látom negatívan, inkább sajnálom őket, ahogy látom, máshogy is lehetne élnie, kevesebb problémával.
2019. ápr. 13. 11:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyok kint
2019. ápr. 13. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Masfel ev az nem sok.

Sajnos amugy te is valtozol, valoszunileg sokkal tobbet, mint akik otthon maradtak, mert sokkal tobb uj inger er, szoval ha egy ido utan visszamesz, mar azok a regi szerelmek se olyanok lesznek mint amire emlekszel.

Az mar csak egy ideal lesz, de nem a valosag.

2019. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!