Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen jelek utalnak arra, hogy aki eddig csupán barátod volt ( fiú barát) elkezdett érezni irántad valamit? (Kíváncsi vagyok, mert úgy érzem egy fiú barátom többet kezdett érezni)

Figyelt kérdés
Adnátok pár jó tanácsot?! Esetleg tapasztalat, mire érdemes figyelni? Én hibáztam volna? Semmit nem tettem.
2019. ápr. 15. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokkal gyakrabban keresi a társaságod, máshogy közelít feléd, esetleg többször érint meg téged, szexuális poénokat mond,de alapjáraton észreveszed ha máshogy közeledik mint eddig.
2019. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt egyértelműen megfogalmazni, de ha már ilyet kezdtél érezni, akkor nagy valószínűséggel az úgy is van. Általánosságban az, ha többet keres, bizalmaskodóbb veled, figyelmesebb, esetleg többet érdeklődik a pasiügyeidről, vagy többet dicsér/bókol, ezek mind lehetnek jelek.


Ha ilyet tapasztaltam a srácoknál, mindig kicsit visszavettem. Illetve ha olyan szitu volt, elkezdtem nekik taglalni, mennyire tetszik X vagy Y, stb. A közeledést, vagy bókokat pedig elviccelve vissza kell utasítani. Annyi eszük nekik is van, hogy ha neked ez bejönne, akkor nem így reagálnál. De ha esetleg mégis odáig fajulna, hogy nyíltan rádmozdul, akkor kedvesen de határozottan meg kell neki mondani, hogy te csak és kizárólag barátként nézel rá, többet nem tudsz elképzelni vele. És innentől mindenképp kerülni kell, amíg ki nem hever.

2019. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Próbálkozni nem fog, mert van barátom.


Igen, úgy érzem, hogy mindig keresi a társaságom. Ha tömbben vagyunk is és az én közelemben tartózkodik.


Volt olyan, hogy azt mondta mennyire azonos az ízlésünk és a kedvenc dalaimat játszotta le. Aztán megkérdezte, szerintem probléma- e egy kapcsolatban, ha két ember nagyon hasonló mentalitású.


Volt ,hogy mellettem ült az autóban, hívott a párom és megjegyezte, hogy mindig ilyenkor hiv, amikor itt vagyok. Nem igazán értettem.


Aztán, azt tudni kell , hogy elég karakteres jellem vagyok, nehéz engem bárkinek is irányítani. És egyszer felhozott egy olyan témát, hogy egy karakteres lánnyal is nagyon jó lehet egy kapcsolat, ha az ember tud nyugtatólag hatni rá.


Nekem ezek fura dolgok.

2019. ápr. 15. 18:56
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Egy dolgot lehet tenni , teljesen megszakítani vele a kapcsolatot , mert ezek az örült fajták akik eleinte kedvesek akár éveken át ,és hirtelen megjelenik a beteg elméje amely egyre többet lát a dolgokba ,aztán majd zaklatásba megy át. Most szakítsd meg vele a kapcsolatot , nincs szükséged neked arra , hogy a barátod keze járjon el..
2019. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én látom rossz vagy valós lehet a meglátásom?
2019. ápr. 15. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

"teljesen megszakítani vele a kapcsolatot"

Na ehhez értetek ti, gratuláluk, milyen aljas vagy. Esetleg közölni nem lehetne vele? Ja, vagy annyit már nem érdemel meg egy barátod.

2019. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A magam részéről semmiképpen sem akarom megszakítani vele a kapcsolatot, nem.is tudnám. Sok rosszon mentünk át együtt. És Ahogy írtam, van párom, nem fogja elmondani, ha erez is valamit. Én inkább segíteni szeretném, ha tényleg jól értem a közeledést, hogy ne szenvedjen miattam.
2019. ápr. 15. 20:16
 8/14 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha többet beszélnél neki a párodról?


Annyiból csak felfogja, hogy nem vagy nyitott rá és a közeledésére, hogy jó a kapcsolatod. Igen, érezheted jól.

2019. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nincs olyan alkalom, hogy ne emlitsem a páromat. És nem direkt. Szeretem a páromat, számomra természetes, hogy a mindennapjaim része.


De a barátomat is szeretem, mint embert. És nem okoznék neki fájdalmat. Szívem szerint leülnék vele beszeletni, hogy hogyan segítsek?


De félek bedobni a témát, mert lehet rosszul érzem és az nagyon kellemetlen lenne vagy zavarba hozom a témával. Nem olyan könnyű ez.

2019. ápr. 15. 20:30
 10/14 anonim ***** válasza:
De az a baj, hogy ha ez a helyzet áll fenn, nem igazán tudsz segíteni, csak azzal, hogy kicsit eltávolodsz tőle. Kiheveri, lesz egy barátnője, és utána folytatódhat ugyanolyan mederben a barátságotok.
2019. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!