Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha egy kapcsolat nagyon hullámzó?

Ha nagyon hullámzó egy kapcsolat akkor jól érzem hogy nem kell erőltetni?

ápr. 17. 20:58  Privát üzenet  

A válaszok

Ennyiből jól. Nem fejted ki jobban?

32/f

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 17. 21:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyszer úgy érzem szeret és minden jó. Máskor pedig kritizál de nem fejezi be.. És látja hogy rosszul esik de elvicceli és tovább csinálja..

# 2/6Időpont ápr. 17. 21:02 Privát üzenet

Te meg közben meg se nyikkansz? Nem mondtad neki, hogy ezt fejezze be vagy beszéljétek meg, hogy mi zavarja? Amúgy a kritika önmagában nem gonosz dolog. Neked is egy kritikát kellene megfogalmaznod, majd egy kérdést.

32/f

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 17. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De igen, mondtam már neki. Az a baj hogy nem érzi hol a határ és volt már hogy elsirtam magam.. Bantoan kritizál az a gond. Nem szépen fogalmazza meg és túlzásba viszi

# 4/6Időpont ápr. 17. 21:11 Privát üzenet
Ő éretlen és egoista, te meg nagyon érzékeny lehetsz. Hosszú távon ez sok jót nem ígér, tapasztalatból mondom.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 17. 21:24 Privát üzenet
Aki őszintén szeret, az nem kritizál, hanem elfogad úgy, ahogy vagy.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 17. 22:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Maradnátok egy nagyon hullámzó kapcsolatban a gyerek miatt?
12 éves kamasz fiam van. Nektek milyen a kapcsolatotok az ilyen idős fiatokkal? Nekem nagyon hullámzó. Mindenki azt mondja, ez még rosszabb lesz.
A párommal véletlenül ismerkedtem meg,4 hónapja boldogok vagyunk. Vagyis hullámzó, mert néha elbizonytalanodok. Ritkán látom, sokat dolgozik, én egy másik városban tanulok. A...
Miért ilyen hullámzó ez a kapcsolat?
A barátommal 3 hónapja vagyok együtt, és azt mondta hogy hullámzó még ez a kapcsolat. Szerintetek ebből ki fog alakulni egyszer egy igaz szerelem?
5 év után már elég hullámzó a kapcsolat. Normális?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!